Garážové stání z hliníku ochrání lak vašeho auta

Garážové stání z hliníku ochrání lak vašeho auta

V dnešní době je celkem běžné, že vlastní česká rodina 2 auta. Ale dříve tomu tak nebylo, u starší domů se s parkováním vozu přímo v domě nepočítalo, nejspíš to bylo zapříčiněno tím, že automobil nevlastnil každý.

V mnoha případech můžete vidět auto zaparkované jen tak na zahradě nebo před domem. Na zahradě je i vhodné mít zaparkované auto, před případnými zloději. Ale auto je po celou dobu vystavené nepříznivému počasí, jako jsou kroupy, námraza, kyselý déšť nebo ostré slunce a lak na vašem automobilu doslova trpí. Věříme, že stavba zděné garáže je finančně i časově náročná, proto pro vás máme jinou možnost. A tím je pořízení garážového stání z hliníku.

Jedná se o finančně nenáročnou investici, oproti klasické zděné garáži. Nejen, že ochráníte váš vůz před vlivy počasí, ale také bude chráněno před znečištěním od ptáků nebo popadanými větvemi. Garážovým stání prodloužíte životnost vašemu vozu. Jaké další pozitiva vám může poskytnout garážové stání z hliníku?

    • Střecha nad vozem-žádná rizika

Nejen, že budete mít své auto čisté od případných výkalů od ptáků. Auto bude chráněno i před rozmary počasí, ale nemusíte ani v zimních měsících řešit námrazu a napadaný sníh. Při jeho odstraňování jste jistě kolikrát přijeli pozdě do práce. Střecha parkovacího stání ho dokonale ochrání.

    • Užitečné i estetické

Garážové stání dokáže splnit nejen funkci ochranou, ale také funkci estetickou. Můžete si vybrat jak barevný odstín, tak rozměr, který bude dokonale pasovat k vašemu domu. Garážové stání můžete navíc barevně sjednotit s hliníkovou pergolou a dodat vašemu domu vyvážený šmrnc.

    • Nabídka společnosti ALcentrum

Společnost ALcentrum, s.r.o. se specializuje na hliníkové konstrukce již od roku 2008. V nabídce můžete najít nejen garážové stání, ale také zimní zahrady, pergoly z hliníku, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty a plotové zástěny. Garážové stání nabízíme ve 3 různých variantách. Přístřešek pro auto ECO, PROFI nebo DELUXE. ECO je naší nejlevnější variantou, nabízí universální a jednoduchý vzhled. U varianty PROFI můžete hledat vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou produktu. Variantu DELUXE vyrábíme jen z těch nejkvalitnějších materiálů, dodáváme jej společně s bezpečnostním sklem.

Vyberte si garážové stání ještě dnes

Udělejte radost sobě i svému vozu a pořiďte si garážové stání z hliníku od společnosti ALcentrum, s.r.o. Stačí nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy