Dárkové poukazy na hliníkové přístřešky

Dárkové poukazy jsou v posledních několika letech velmi oblíbenou variantou vánočního dárku. Také společnost ALcentrum s.r.o. připravila pro své zákazníky dárkové poukazy na hliníkové přístřešky k různému použití.

Dárkové poukazy si můžete objednat ke všem hliníkový přístřeškům z našeho sortimentu.

Na jaké hliníkové přístřešky můžete pořídit dárkový poukaz?

  • Hliníkové pergoly

Ideální zastřešení terasy pomocí hliníkové pergoly je skvělou bezúdržbovou variantou. Svůj dům pomocí pergoly rozšíříte a dodáte mu nový rozměr.

  • Hliníkové garáže a garážová stání

Garážová stání a garáže vyrobené z hliníkových profilů ochrání váš automobil nebo motorku před nepřízní počasí. Nebudete se tak muset obávat krup, kyselého deště ani jiných povětrnostních podmínek.

  • Hliníkové zimní zahrady

Hliníkovou pergolu můžete elegantně rozšířit na hliníkovou zimní zahradu. Vaše rodina i přátelé jistě ocení nový prostor, kde se budete moci scházet a trávit volný čas. Také vaše exotické rostliny budete moci přezimovat v teple a dostatečném vlhku.

  • Zahradní altány

Jste majitelem pasivního domu, ke kterému nemůžete přikotvit klasickou hliníkovou pergolu? Pak si pořiďte hliníkový zahradní altán, který nemusíte kotvit do obvodového zdiva.

  • Ochrana nad dveře

Nad vaše vchodové dveře si pořiďte hliníkový přístřešek. Už se nebudete muset krčit pod deštníkem a druhou rukou hledat klíče. Ochrání vás před nepřízní počasí a navíc ozdobí vchod vašeho domova.

  • Bazénové zastřešení

Chcete-li si užívat koupání nejen v létě, ale také v září a třeba i v říjnu, pak si pořiďte zastřešení bazénu. Bazén si tak budete užívat i v chladnějších měsících. Voda v bazénu zůstane déle teplá a mnohem čistší než bez zastřešení.

Stačí si jen vybrat hliníkový přístřešek

Jestliže hledáte vhodný rodinný vánoční dárek, pak rozhodně sáhněte po dárkovém poukazu od naší společnosti. Jestliže se chcete dozvědět více informací o našich hliníkových přístřešcích, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky a pomůžeme vybrat vhodnou variantu hliníkového přístřešku přímo pro vás.

 
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy