Proč si pořídit pergolu od Alcentrum?

Rodinná firma ALcentrum, s.r.o. byla založena v roce 2008, její zkušenosti jsou proto bohaté.

Společnost vyrábí a dodává hliníkové konstrukce, ze kterých vyrábí hliníkové pergoly, hliníkové zastřešení bazénů, hliníkové altány, zimní zahrady nebo dokonce hliníkové ploty a přístřešky nad dveře.

Hlavním cílem společnosti je dodat kvalitní výrobek zákazníkovi k plné spokojenosti.
Zákaznický servis je pro na prvním místě, ke každému klientovi přistupuje individuálně a snaží se splnit každý jeho požadavek. Heslo firmy zní: kvalitní práce, spolehlivost, vstřícné jednání a spokojený klient.

Hliníkové konstrukce mají velké výhody, díky kterým jsou stále oblíbenější. Mají dlouhou životnost, protože odolávají povětrnostním vlivům. Majitelé se o ně nemusí starat, konstrukce jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT., která zajišťuje jejich bezúdržbovost.

Co nabízí společnost ALcentrum,s.r.o.?

    • Hliníkové zimní zahrady

Hliníkové zimní zahrady jsou ideální k hliníkovým pergolám. Rozšíří perfektně váš obytný prostor, kde můžete celoročně posedávat a užívat si příjemné chvilky nebo pěstovat rostliny, které by v naší zimě nepřezimovali.

    • Hliníková garážová stání a přístřešek nad auto

Stání pro váš automobil má velkou výhodu v tom, že nemusíte shánět stavební povolení, jako tomu je u klasické garáže. Také nemusíte kupovat nákladná garážová vrata.

    • Hliníkové přístřešky nad dveře

Ideální přístřešek k vašemu vchodu vás ochrání před deštěm, než najdete klíče v tašce. Váš dům navíc získá na eleganci a praktičnosti.

    • Hliníkové zahradní altány

Hliníkový altán nemusíte kotvit do fasády domu, jako tomu je u dřevěných altánů. Je pro tuto výhodu velmi oblíbený u klientů.

Společnost ALcentrum vám dodá hliníkovou pergolu ve formě stavebnice, takže si ji můžete sami na zahradě postavit. Pokud si ale na to netroufnete, poskytneme vám profesionální montáž my.

Varianty hliníkových pergol

Pro své klienty má ALcentrum připravené hned tři produktové řady hliníkových pergol. Nejlevnější je pergola ECO, je dodávána v barvách bílá nebo antracit.

V naší nabídce dále naleznete pergoly PROFI a DELUXE. Nejkvalitnější materiály používáme na pergoly DELUXE. Hliníkové pergoly PROFI jsou pro zákazníky, hledající kvalitu za rozumnou cenu.

Stačí si jen vybrat

Společnost ALcentrum vám nabízí jen ty nejkvalitnější produkty, které vydrží a jsou navíc bezúdržbové. Neváhejte náskontaktovat, rádi vám pomůžeme s výběrem.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy