Hliníková pergola lze i z části zastřešit

Zastřešení

Rádi byste pro svou terasu udělali maximum? Rozhodli jste se správně pro její zastřešení.

Zastřešením získá vaše terasa perfektní ochranu před mrazem, deštěm či kroupami. Ani dřevo, ze kterého máte terasu sestavenou, nebude vybledlé od slunečních paprsků. Zastřešená terasa hned získá stylovější vzhled a její životnost se prodlouží, protože bude chráněna. Navíc pergolu si můžete nechat zastřešit jen z části a na druhé půlce nechat vzrůst například nějakou pnoucí rostlinu. Jaký materiál tedy zvolit, aby vám zastřešení dobře sloužilo, nejlépe, abyste se o něj nemuseli starat?
Tou správnou volbou je pro vás hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Společnost ALcentrum, s.r.o. se specializuje na výrobu hliníkových profilů, ze kterých se následně sestavují hliníkové konstrukce různého typu. Jde především o:

 • hliníkové pergoly
 • hliníková garážová stání
 • hliníkové zimní zahrady
 • hliníkové samonosné altány
 • hliníkové přístřešky nad dveře či hliníkové ploty

Potrpíme si na kvalitně odvedeném zákaznickém servisu. Domlouváme se na podrobnostech s každým zákazníkem individuálně a grafický návrh poskytujeme zdarma.

Tři produktové řady

Každý člověk má jiné přání a libí se mu odlišné styly, proto společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí pro své klienty hned tři produktové řady hliníkového zastřešení. Jaké výrobky tedy nabízíme?

  • ECO

Hliníková pergola ECO je pro naše klienty nejdostupnější z hlediska nízké ceny. Na výběr je ze dvou základních dekorů, a sice barva sněhově bílá a antracit. V nabídce naleznete až 15 různých rozměrů.

  • PROFI

Pro své klienty, kteří se nespokojí s universální variantou, jsme připravily produktovou řadu PROFI, která nabízí skvělý kompromis mezi kvalitou a cenou. Tato pergola je vhodná pro zákazníky, kteří chtějí mít sladěné barvy s fasádou nebo okny s pergolou. Nabízíme ji ve 20 různých rozměrech, ale pokud si nemůžete vybrat, přizpůsobíme vaši pergolu, aby k vašemu domu co nejlépe seděla. Barvu můžete vybírat z barevné škály RAL.

   • DELUXE

Uspokojíme i toho nenáročnějšího zákazníka, a to naší hliníkovou pergolu DELUXE. Máte možnost si vybrat jak barevný odstín, tak i nadstandartní rozměr. U varianty DELUXE naleznete navíc speciální bezpečnostní sklo nebo zesílené hliníkové profily.

Zastřešte si i vy svou terasu hliníkovou pergolou

Ať už si vyberete variantu ECO, PROFI nebo DELUXE, rozhodně neuděláte chybu. Máte-li nějaké dotazy ohledně objednávek nebo našich hliníkových konstrukcí, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy