Jednoduchá konstrukce garážového stání

Jednoduchá konstrukce garážového stání

Rádi bychom vám představili dokonalou ochranu pro váš vůz. Garážové stání z hliníku je cenově dostupná varianta pro každého. Jedná se o jednoduchou konstrukci, která odolává nástrahám přírody.

Velkou výhodou u hliníkových přístřešků je jejich dlouhá životnost a naprostá bezúdržbovost. Postačí pouze omýt vodou se saponátem a konstrukce je jako nová. Auto je naším každodenním společníkem, a proto si zaslouží ochranu v podobě kvalitního hliníkového stání a naši péči, aby nám co nejdéle vydrželo. A nebude stačit pouze omytí auta kvalitní kosmetikou, ale také ochrana před nepříznivými vlivy počasí.

Garážové stání je vyrobeno z kvalitních hliníkových slitin. Nepotřebujete k tomu navíc pořizovat nákladná garážová vrata, jako tomu je u klasické zděné garáže. Stačí vybrat vhodné místo, kde má garážové stání stát a my jej smontujeme přímo na místě. Pokud si troufnete na stavbu garážového stání sami, můžeme vám jej dodat ve formě stavebnice a vy si jej sami smontujete.

Výhody garážového stání

    • Žádná údržba

Hliníkovou konstrukci nemusíte každoročně natírat proti škůdcům, jako dřevěná parkovací stání. Stačí pouze občas omýt konstrukci saponátem s vodou. V závěrečném kroku výroby je konstrukce ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, která je velmi odolná vůči oděru. Můžete si vybrat z barvené stupnice RAL, kde naleznete až 200 různých odstínů.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové garážové stání vám může vydržet po mnoho generací, protože je vyrobeno z nejkvalitnějších hliníkových profilů, které jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám.

    • Moderní design

U parkovacího stání si můžete zvolit odstín konstrukce, která bude ladit s vašimi plastovými okny a dveřmi. Garážové stání z hliníku se hodí k jakékoliv stavbě, ať už si jej pořídíte k novostavbě nebo ke staršímu domu. Jeho konstrukce je universální a všestranná, můžete parkovací stání využít též jako zahradní altán.

    • Výběr parkovacího stání

V nabídce naleznete 3 druhy parkovacího stání, ECO je naší nejlevnější variantou a také velmi oblíbenou u našich zákazníků. Garážové stání PROFI můžeme dodat ve 20 různých rozměrech ve 4 základních barvách. Varianta DELUXE je naším TOP produktem, která je vyráběna z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou speciálně zesílené profily a bezpečnostní sklo s UV ochranou.

Pořiďte si garážové stání pro váš automobil

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme s výběrem nebo společně doladíme barevné provedení a rozměry.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy