Alcentrum s.r.o. - výroba ryze českých hliníkových přístřešků

hliníkový přístřešek

Přemýšlíte nad realizací přístřešku nebo pergoly na Vaší zahradě? Hledáte vhodný seriál i spolehlivou firmu, která by vše zajistila?

Už nemusíte hledat dál. Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí ryze české hliníkové přístřešky a zároveň zabezpečí kompletní servis.

Společnost Alcentrum s.r.o. působí na českém trhu již více než 10 let a za tuto dobu si na něm vybudovala pevné místo. Díky dlouholetým zkušenostem a individuálnímu přístupu ke každé zakázce, jsme schopni vyhovět téměř jakémukoliv Vašemu přání. Hliníkové přístřešky se dají využít jako zahradní altány, pergoly, zastřešení garážového stání, přístřešek nad vchodové dveře, zastřešení bazénu nebo jako ploty či plotové zástěny.

Ptáte se, proč zvolit zrovna hliníkový materiál?

Obrovskou výhodou hliníkových slitin, ze kterých jsou konstrukce vyráběny, je jejich bezúdržbovost a dlouhá životnost. Jistě oceníte i to, že jsou odolné vůči nepříznivému počasí, barevně stálé, nehořlavé a jejich pořizovací cena je u společnosti Alcentrum s.r.o. bezkonkurenčně nízká.

Výběr ze 3 provedení a mnoho velikostních variant

Ve společnosti Alcentrum s.r.o. se snažíme vyhovět požadavkům všech našich zákazníků. Je nám jasné, že každý má o hliníkovém přístřešku jiné představy, chce je využívat pro různé účely a také má jiné finanční možnosti. Z tohoto důvodu jsme pro Vás vytvořili 3 typy hliníkových pergol, ze kterých si vybere téměř každý.

Základní, nejlevnější a přesto vysoce kvalitní variantou je hliníková pergola ECO. Zlatým středem ve výběru hliníkové pergoly je model PROFI, který Vám poskytne optimální poměr mezi cenou a kvalitou. Posledním a nejluxusnějším modelem je hliníková pergola DELUXE, která je určena pro uživatele s vysokými nároky. Všechny tyto pergoly je možné objednat v několika rozměrech, vybrat si můžete i barevný odstín. Pokud však potřebujete atypický hliníkový přístřešek, jsme připraveni Vám navrhnout originální kousek přímo pro Vás. Konkrétní místo si přijedeme osobně zaměřit a poté přístřešek vyrobíme. Pokud i objednáte hliníkový přístřešek i s montáží, máte dopravu zdarma.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala. Pro více informací navštivte stránky alcentrum.cz, kde naleznete také galerii našich již zrealizovaných zakázek. Pokud máte nějaké nejasnosti, otázky nebo potřebujete poradit s výběrem či objednávkou, neváhejte a zavolejte nám na telefonní čísla 739 292 921 nebo 732 607 221. Se vším Vám rádi pomůžeme. Kontaktovat nás také můžete prostřednictvím kontaktního formuláře.

Vsaďte na českou kvalitu a vlastní certifikovanou výrobu od společnosti Alcentrum s.r.o. Věřte, že s hliníkovými přístřešky od naší společnosti budete více než spokojeni.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy