Hliníkové přístřešky nad dveře - domů suchou nohou

Firma ALcentrum s.r.o. se specializuje na výrobu a distribuci konstrukcí z hliníkových profilů a jedním z produktů, kterým rozšířila svoji nabídku, jsou hliníkové přístřešky nad dveře.

Chcete-li ekonomické řešení zastřešení vchodového prostoru před domem, pak vsaďte na hliníkové přístřešky nad dveře. Snadno se montují a odolávají všem rozmarům počasí.

Zaměření přístřešku nad dveře

Po objednávce hliníkového přístřešku pracovníci společnosti ALcentrum s.r.o. zaměří daný prostor pro přístřešek a navrhnou vám ideální řešení a možnosti realizace. Prvotní konzultace včetně zaměření je zcela zdarma.

Hliníkové konstrukce

Přístřešky nad dveře vycházejí z původního plánu pro hliníkové pergoly. Jde o velmi odolnou konstrukci, která se vyznačuje dlouhou životností, je odolná a nevyžaduje časově ani finančně náročnou údržbu.

Barevné provedení přístřešků

Standardně se přístřešky nad dveře vyrábějí v odstínech RAL9016 sněhově bílá a RAL7016 antracitově šedá. Máte samozřejmě možnost si jako nadstandard objednat i jiný odstín. Vzorník má více jak 200 barevných odstínů.

Zastřešení verandy či terasy

Chcete k přístřešku nad dveře objednat i zastřešení z druhé strany domu, například z terasy nebo zahrady? Pak můžete volit buď hliníkovou pergolu nebo rovnou zimní zahradu. Zimní zahrada i hliníková pergola lze obývat celoročně.
Zastřešení terasy je rozšíření přístřešku nad dveře, které poskytuje mnohem větší krytý prostor.

Hliníkové přístřešky nad dveře ochraňují prostor před deštěm, sněhem i slunečním zářením. Na nic nečekejte a objednejte si svůj přístřešek nad dveře. Objednávejte na 732 607 221 nebo vyplňte kontaktní formulář pro zpětný kontakt.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy