Hliníková pergola s životností několik let

Hliníková pergola Alcentrum

Rozhodli jste se pro stavbu pergoly a chcete něco netradičního, zároveň aby to dlouho vydrželo? Co takhle zkusit materiál z hliníkových profilů?


Tento materiál je netradiční a má dlouhou životnost, jedná se totiž o slitinu hliníku. Další výhodou je, že nepodléhá korozi, je velice tvárný, pevný, velmi dobře se tvaruje a sváří. Pokud se rozhodnete pro výrobek z hliníkových profilů, tak budete mít na výběr i z velkého množství barevných variant.

Hliníkové profily se hojně používají i ve stavebnictví například na fasády, střešní tašky a to vypovídá o kvalitě tohoto materiálu. Pokud se tedy rozhodnete pro pergolu z hliníkových profilů, tak ji jistě využijí i další generace.

Hliníková pergola z profilů na dlouhá léta

Dopřejte si dlouhodobou kvalitu, která nebude potřebovat speciální úpravy a ušetří vám tak čas. Jedinečný materiál, který můžete nechat upravit dle svých představ a možností. Je jen na vás, zda zvolíte základní barvy nebo budete odvážnější, zda doplníte střešní krytinu a ostatní necháte volné nebo využijete i možnost výplně, pojízdných dveří a budete mít rázem zimní zahradu.

Je pouze na vašich možnostech, co vše si necháte vyrobit. Pokud vlastníte vůz, můžete si nechat vyrobit garážové stání také z hlinkových profilů. Chcete si udělat nový plot? Hliníkový profil a hliníkové dílce mohou splnit i tento požadavek.

Pergola z hliníkových profilů kdo splní vaše přání

Pokud budete chtít realizovat svůj návrh, tak stačí konzultovat představu s odborníky, kteří ji převedou ve skutečnost. Je spousta společností, které se zabývají montáží výrobků z hliníkových profilů. Vždy vybírejte ze společností, které mají dobré reference, dlouhou historii a ideálně pokud vše od počátku realizují sami. Tímto za celkovou realizaci značně ušetříte.

Realizace pergoly z hliníkových profilů

Pergolu z hliníkových profilů vám zrealizuje společnost ALcentrum s.r.o.. Tato rodinná firma za dobu svého působení realizovala spoustu projektů, a proto i pro uspokojení zákazníků nastavila 3 řady výrobků.

Vlastnosti jednotlivých řad hliníkových pergol

  • ECO je řadou pro klienty, kteří se spokojí se standardními modely a nechtějí ani moc investovat
  • PROFI Je pro klienty, kteří již vyžadují větší možnosti a hledí i na kvalitu
  • DELUXE je pro nejnáročnější klienty a svou představu chtějí řádně konzultovat a nechají si i poradit.

Neváhejte a Kontaktujte společnost ALcentrum, s.r.o., která s vámi ráda zkonzultuje a vyrobí vaše představy, co se hliníkových profilů týká.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy