Moderní přístřešek pro dvě auta

Parkování z hliníku

Máte postavený nový domeček a zapomněli jste na místo pro svůj automobil? Na dostavění klasické zděné garáže už není prostor a především finance.

Máte postavený nový domeček a zapomněli jste na místo pro svůj automobil? Na dostavění klasické zděné garáže už není prostor a především finance.

Protože zděná garáž je poměrně finančně náročná, především díky garážovým vratům, které jsou na garáži nejnákladnější., máme pro vás skvělé řešení, a tím je garážové stání z hliníkových profilů.

V dnešní době je celkem normální, když se v rodině vyskytují dvě auta, i to vám společnost ALcentrum dokáže splnit. Můžeme vám sestavit moderní přístřešek, který využijí i dva automobily.

Varianty garážového stání

V nabídce společnosti ALcentrum naleznete tři typy hliníkového garážového stání - ECO, PROFI, DELUXE, vybere si každý podle svého vkusu. Hliníkové parkovací stání se liší rozměry i barvou přístřešku. U produktové řady PROFI a DELUXE si můžete vybrat podle barevné stupnice RAL.

    • Varianta ECO

Garážové stání ECO je naší nejoblíbenější a nejlevnější variantou. Můžeme vám jej dodat do 3 pracovních dnů od objednání ve formě stavebnice s instruktážním DVD a vy si jej sami postavíte u svého domu. V nabídce naleznete 15 různých rozměrů v barvách sněhově bílá a antracit hladký. Přesto, že se jedná o nejlevnější variantu, provedení je kvalitní, propracované a elegantní. Můžete si zasklít bočnice a vytvořit tak krytou garáž.

    • Varianta PROFI

Hliníkové garážové stání PROFI je ideálním kompromisem mezi cenou a kvalitou přístřešku. Uspokojí snad každého klienta. Vybrat si můžete až z 200 barevných odstínů stupnice RAL a z 20 různých rozměrů. Variantu PROFI vám může smontovat nás profesionální tým. Je zde možnost zasklít garáž a tím bude vaše auto dokonale chráněno i před bočním větrem a deštěm. Vybrat si můžete buď čirý, nebo mléčný odstín střechy.

    • Varianta DELUXE

Přístřešky DELUXE jsou naším nejluxusnějším provedením. Konstrukce je sestavena z nejkvalitnějších materiálů a dodávána společně s bezpečnostním sklem. Vybírat můžete z barevné stupnice RAL a sladit tak dokonale barvu konstrukce s barvou plastových dveří nebo oken. Variantu DELUXE jde zastřešit do podoby zimní zahrady. Zdarma vám zajistíme statický posudek.

Hliníkové zastřešení pro vaše auto

Společnost ALcentrum vám postaví moderní hliníkové garážové stání až pro dva automobily. Potřebujete-li s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy