Hliníkové zimní zahrady - akce na montáž zcela zdarma

Zimní zahrada

Nabízíme jedinečnou akci pro své zákazníky, a sice montáž hliníkové zimní zahrady zdarma do 30. 4. 2020.

Nemusíte se trápit sami na zahradě se sestavením, ušetříme vám čas i nervy. Pokud se budete chtít při profesionální montáži nějak zapojit a pomoci, nebudeme se bránit, budete tak mít stoprocentní kontrolu, že vše proběhne v maximální kvalitě.

Zimní hliníkové zahrady jsou určeny především pro zákazníky, kteří si chtějí užívat sluneční paprsky, i když zrovna venku nevládne teplé počasí. Můžete sedět v příjemném prostředí zimní zahrady, popíjet kávičku a kochat se pohledem do své zahrady.

Naše společnost ALcentrum, s.r.o. má pro své klienty připravenou nabídku hliníkových zimních zahrad, ve které si vybere opravdu každý. Na trhu se pohybujeme již od roku 2008, za ten čas jsme získali mnoho cenných zkušeností a poznatků, které se odráží v ucelené výrobě hliníkových konstrukcí. Mimo zimní zahrady vyrábíme také hliníkové pergoly, přístřešky nad dveře, garážová stání, zahradní altány nebo hliníkové ploty.

Proč si vybrat hliníkovou zimní zahradu?

Hliníková zimní zahrada dodá vašemu domu nový obytný prostor, který budete moci využívat různými způsoby. Nenáročná konstrukce je moderní a universální, hodí se ke každé budově, ať už se jedná o klasický dům nebo pasivní moderní dům. Zimní zahrady z hliníku vám vydrží po několik generací, mají dlouhou životnost, protože jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Konstrukce z hliníku nevyžadují žádnou údržbu, stačí ji omýt vodou se saponátem a je jako nová.

Nabídka zimních zahrad

Pro své zákazníky máme připravené tři produktové řady. Varianta ECO je naší nejlevnější zimní zahradou a její klasický vzhled je jednoduchý a hodí se k jakékoliv fasádě. Hliníkové zimní zahrady PROFI jsou ideální variantou pro lidi, hledající zlatou střední cestu. Nabízíme ji v různých barevných odstínech i rozměrech. Pro nejnáročnější klientelu máme připravenou produktovou řadu DELUXE, kterou dodáváme spolu s bezpečnostním sklem. Vybírat můžete z barevné stupnice RAL a z různých rozměrů, které se budou dokonale hodit k vašemu objektu.

Rádi byste se dozvěděli více o zimních zahradách?

Zimní zahradu můžete též použít na zastřešení bazénu, kontaktujte nás, rádi vám vše vysvětlíme. Poradíme s vhodnou variantou zimní zahrady přesně pro vás a zrealizujeme rozšíření vašeho objektu o příjemný prostor, kde můžete trávit svůj volný čas s rodinou a přáteli.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy