Hliníkové přístřešky ve velmi kvalitním provedení

Hledáte pro svou zahradu kvalitní hliníkový přístřešek, který bude kvalitně proveden a za rozumnou cenu? Pak je společnost ALcentrum s.r.o. skvělou volbou. Jedná se o českého výrobce kvalitních hliníkových přístřešků pro různá využití.

Tato rodinná firma vznikla v roce 2008 a specializuje se na výrobu hliníkových přístřešků z hliníkových slitin.

Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník. V případě, že se rozhodnete pro realizaci hliníkového přístřešku od naší společnosti, pak Vám poskytneme zaměření a konzultaci zdarma přímo v místě realizace projektu.

Dodání hliníkové konstrukce probíhá do 3 týdnu od zadání Vaší objednávky a v případě Vašeho zájmu bude hliníková konstrukce profesionálně namontována. V případě, že je vaše objednávka nad 50 000 Kč, dopravíme hliníkovou konstrukci zdarma na místo určení.

Kvalitní hliníkové přístřešky

    • Hliníkové pergoly

Pomocí hliníkové pergoly skvěle zastřešíte terasu. Je perfektní ochranou pro povrch terasy, který můžete mít i z drahého exotického dřeva. Navíc hliníková pergola prakticky zvětší obytný prostor vašeho domu.

    • Garážová stání a montované garáže z hliníkových profilů

Hliníkové přístřešky můžete použít také jako garážové stání, to ochrání váš automobil před nepřízní počasí. Auto vám díky garážovému přístřešku vydrží mnohem déle.

    • Hliníkové zimní zahrady

V zimě každý toužíme po energii přírody. Tu si můžete dopřát pomocí elegantní hliníkové zimní zahrady. Vytvoříte místo pro relaxaci celé rodiny a prostor, kde budete moci uchovávat teplomilné květiny přes zimu.

    • Hliníkové přístřešky nad dveře

Moknete při odemykání vašeho domu a již nechcete? Pak je vhodným řešením pořídit si hliníkový přístřešek nad vchodové dveře, který ochrání nejen vás, ale i vaše vchodové dveře.

    • Zastřešení bazénů

Chcete si prodloužit koupací sezonu i o několik týdnů? Pak si pořiďte bazénové zastřešení, díky tomu zůstane voda déle čistá a teplejší než bez něho, a navíc se budete moci koupat i v ne zcela příznivém počasí.

Vyberte si i vy vhodný hliníkový přístřešek

Už víte, co chcete a máte zájem vědět více informací? Chcete poptat určitý typ montované hliníkové konstrukce? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vaše otázky zodpovíme, pomůžeme s navržením a realizací vašeho projektu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy