Hliníkový zahradní altán lze postavit v jakémkoliv ročním období

Milujete léto a posezení na zahradě a teď s příchodem podzimních a chladných dní trpíte? I když teplé sluneční paprsky jsou letos definitivně pryč, můžete si ale posezení na zahradě vychutnat po zastřešením, které vás ochrání před nepřízní počasí.

Nenechte se zastrašit deštěm nebo větrem a udělejte si domácí pohodu s teplým čajem venku po náročném dni v práci. Zvažovali jste stavbu pergoly k vašemu domu, máte ale pasivní dům do kterého nemůžete nic vrtat nebo do něj nechcete nijak zasahovat? Vyřešte kryté posezení samonosným zahradním altánem.

Samonosný zahradní altán z hliníkových profilů

Naše společnost Alcentrum vyslyšela prosby klientů a vytvořila zahradní altány bez nutnosti kotvení do obvodového zdiva domu. Tento altán si můžete nechat zhotovit na vaši zahradě u domu nebo třeba i na terase u bytu. Jde o velice moderní řešení zastřešení, které můžete nechat postavit téměř kdekoliv.

Zahradní altány - provedení

Zahradní altán pro vás vyrobíme ve dvou provedení.

  • Standardní produktová řada PROFI
  • Luxusní produktová řada DELUXE

Na našich stránkách můžete shlédnout galerii realizací jednotlivých přístřešků, které nabízíme.

Obáváte se, že v tomto ročním období je na stavbu zahradního altánu nebo pergoly je opravdu pozdě? Nemějte strach, hliníkové zahradní altány se mohou postavit v jakémkoliv ročním období. Nezáleží na tom, zda je léto, podzim či zima. Garantujeme vám dodání hliníkové konstrukce do 3 pracovních týdnů od obdržení objednávky. Na výrobu nepožadujeme žádné zálohy předem a očekávat můžete i grafický návrh předem. Samozřejmostí je i předběžná kalkulace zdarma.

Neotálejte s objednávkou zahradního altánu, ať si můžete vychutnávat i zimní večery venku s šálkem dobrého teplého čaje. Čerstvý vzduch prospěje snad každému z nás.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy