Široká nabídka produktů od společnosti ALcentrum

hliníkové produkty

Jistě znáte oblíbené české pořekadlo: zlaté české ručičky. Ty máme i u nás, ve společnosti ALcentrum, s.r.o. Jsme českým výrobcem i dodavatelem hliníkových konstrukcí.

Na českém trhu se vyskytujeme již 20 let, na začátku naši zaměstnanci pracovali v zahraničí, kde pobírali spoustu zkušeností. Podpořte českou společnost ALcentrum tím, že si objednáte kvalitní hliníkový přístřešek, který můžete využít různě.

Co můžete získat objednáním hliníkového přístřešku?

    • Doprava zdarma

Pokud si objednáte přístřešek, který bude přesahovat částku nad 50 000 Kč bez DPH a montáže a k tomu si objednáte i naši profesionální montáž, tak máte dopravu zdarma po celé ČR. Přijedeme k vám a smontujeme jej u vás na zahradě.

Můžete si přístřešek také sestavit sami, pak vám zboží dovezeme s cenou 10 Kč/km tam i zpět, ale objednávka nesmí přesáhnout 50 000 Kč.

    • Široká nabídka barev a rozměrů

Co člověk, to jiný názor a jiný vkus. Proto máme v nabídce na výběr až z 200 různých barevných odstínů ze stupnice RAL. Individuální požadavek může být také na rozměr přístřešku, jsme schopni vyrobit i atypický rozměr, se kterým bude klient spokojen.

    • Žádné zálohy

Naši zákazníci jsou na prvním místě, proto jim důvěřujeme a nepožadujeme po nich žádné finanční zálohy. Pokud si vyberete dodání konstrukce s profesionální montáží, zaplatíte konečnou částku převodem na účet, v hotovosti na pobočce nebo při převzetí dobírkou.

    • Různé typy přístřešků

Naše portfolio přístřešků je opravdu široké, takže si u nás vybere opravdu každý. K nejoblíbenějším hliníkovým přístřeškům patří hliníkové pergoly a zimní zahrady. Dále pro vás vyrobíme přístřešky nad dveře, garážová stání nebo zahradní altány.

    • Varianty hliníkových přístřešků

Produktová řada ECO je nejoblíbenějším přístřeškem, protože je za velmi příznivou cenu. Nabízíme ji v barevném provedení antracit hladký a sněhově bílá. Můžeme vám přístřešek dodat ve formě stavebnice a vy si jej sami sestavíte.

Produktová řada PROFI nabízí až 20 různých rozměrů a barvu si můžete vybrat z barevné stupnice RAL. PROFI varianta nabízí zákazníkům kvalitní přístřešky za odpovídající cenu.

DELUXE produktová řada je vlajkovou lodí naší společnosti. Vyrábíme ji z nejkvalitnějších hliníkových slitin. Můžete barvu konstrukce sladit s barvou střešní krytiny.

ALcentrum je zde pro vás

Pokud máte nějaké dotazy, týkající se hliníkových konstrukcí, jsme zde pro vás a rádi vám se vším poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy