Dárkový poukaz na hliníkové pergoly

Rozhodujete se, jakým dárkem překvapíte své blízké pod stromečkem. Chcete něco originálního, co potěší jak vás, tak celou vaši rodinu?

Co zvelebí vaší zahrádku i dům? Tím pravým dárkem pod stromečkem bude dárkový poukaz na hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Hliníkovou pergolu můžete postavit v kterémkoliv počasí. Váš prostor se rozšíří a vy získáte nové místo pro posezení s přáteli a trávení času s rodinou. Výhodou hliníkových pergol je především jejich dlouhá životnost, ale mají i jiné výhody:

  • Originalita

Váš dům i zahradu naše hliníkové pergoly perfektně doladí a dovedou k dokonalosti. Celý váš objekt získá na jedinečnosti.

  • Ochrana

Cokoliv si schováte na vaší terasu, ať už se jedná o zahradní nábytek nebo stolní fotbálek, ochrání vám to hliníková pergola. Stejně tak i terasu, sestavenou z kvalitního dřeva, které nesmí zmoknout.

  • Moderní design

Naše hliníkové pergoly se budou hodit jak ke klasickým stavbám, tak k modernímu domu. Mají dokonalé zpracování a jsou sestavené z kvalitních hliníkových slitin.

Tři typy hliníkových pergol

  • Hliníková pergola ECO

Jedná se o naši oblíbenou pergolu, je cenově nejdostupnější. Nabízíme ji v barvě sněhově bíla, takže se vám bude hodit k plastovým oknům a dveřím.

  • Hliníková pergola PROFI

Pokud patříte k zákazníkům, kteří hledají kvalitní pergolu za rozumnou cenu, tak je právě pro vás ideální pergola PROFI. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů, můžete si navíc sami zvolit barevné provedení.

  • Hliníková pergola DELUXE

Pro ty z vás, kteří se rádi obklopujete luxusem je právě hliníková pergola DELUXE. K výrobě používáme kvalitní bezpečnostní sklo s UV ochranou. A také komůrkový polykarbonát o tloušťce 16 mm v mléčném, čirém nebo barevném provedení. Střešní lišty si můžete vybrat v barvě pergoly.

Překvapte svou rodinu originálním dárkem

Kupte dárkový poukaz – hliníková pergola a vyberte si společně hliníkovou pergolu, která bude vyhovovat celé vaší rodině. Pod stromečkem už můžete vybírat finální podobu vaší hliníkové pergoly. Pro dárkový poukaz nás stačí kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy