Hliníková pergola - bezúdržbové zastřešení terasy

Chtěli byste si svou terasu a zahradu užívat bez ohledu na počasí? Řešením je zastřešení terasy z hliníkových profilů! Ať už chcete mít jistotu, že nezmoknete při grilování, nebo že bude váš zahradní nábytek ochráněn před deštěm, zastřešení terasy v podobě hliníkové pergoly se o to postará.

Výhody zastřešení terasy z hliníku

Oproti klasické pergole ze dřevěných trámů má hliníková pergola tyto přednosti:

 • Hliníkové zastřešení terasy nevyžaduje údržbu.

  Ano, hliníkové profily se na rozdíl od dřeva nemusí nijak udržovat - to znamená, že je nemusíte natírat, impregnovat ani o ně jakkoliv jinak pečovat. Konstrukce hliníkové pergoly je nastříkána práškovou barvou Komaxit, která je zárukou kvality a dlouhé životnosti.

 • Libovolný rozměr a vzhled

  Díky použitému materiálu a faktu, že zastřešení terasy vyrábíme na míru, může mít Vaše hliníková pergola opravdu jakýkoliv rozměr. Navíc jej můžeme nastříkat na libovolnou barvu, kterou si zvolíte, a tak můžete zastřešení terasy dokonale sladit se zbytkem domu - např. s okny a nebo fasádou.

 • Moderní i klasický design

  Vzhledem k tomu, že lze hliníkové zastřešení terasy vyrobit v libovolném odstínu, a že máte na výběr ze 3 standardních provedení hliníkových pergol nebo zvolit novou levnější řadu hliníkových pergol ECO, jsme si jisti, že si vyberou jak příznivci moderního designu, tak vyznavači klasického bílého stylu.

 • Zastřešení terasy za příznivé ceny

  ALcentrum nabízí hliníkové pergoly v několika provedeních - od nejlevnější řady ECO, která nabízí zastřešení terasy již od 7 500 Kč, přes cenově příznivou řadu ECO a vyšší řadu PROFI, až po nejluxusnější řadu hliníkových pergol DELUXE.

Potřebujete poradit s výběrem zastřešení terasy?

Volejte 732 607 221! Rádi zodpovíme jakékoliv otázky a poradíme s výběrem hliníkové pergoly. Zdarma u vám zpracujeme cenovou nabídku. Bojíte se příliš vysokých nákladů na dopravu? Nemusíte! Doprava hliníkové pergoly je po celé ČR zdarma!

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy