Zimní zahrada nemusí sloužit pouze v chladných měsících

Zimní zahrada nemusí sloužit pouze v chladných měsících

I v tomto období si můžete nechat postavit zimní zahradu k vaší stávající pergole. Získáte tím prostornou místnost navíc, kterou můžete podle libosti využívat po celý rok.

V zimních měsících se můžete kochat pohledem do zasněžené zahrady a v létě vám zimní zahrada poskytne příjemný úkryt před sluníčkem. Vytvořte si místo, kde budete moci relaxovat s knihou, můžete zde mít i menší hernu pro děti nebo zde uschovávat kytky pře zimu, které by venku umrzly. Společnost Alcentrum, s.r.o. je spolehlivým výrobcem i dodavatelem hliníkových zimních zahrad i jiných přístřešků. Na českém trhu se pohybuje již od roku 2008, zkušenosti má tedy rozsáhlé.

Společnost Alcentrum, s.r.o. se specializuje na různé hliníkové přístřešky vyrobené z kvalitních hliníkových profilů. Jedná se nejen o zimní zahrady, ale také o hliníkové pergoly, zahradní altány, garážová stání, přístřešky nad dveře nebo plotové zástěny a ploty. Hliník je nadčasový materiál, který má dlouhou životnost a je naprosto bezúdržbový.

Varianty zimní zahrady

    • Zimní zahrada PROFI

Zimní zahrada PROFI vás mile překvapí vyváženým poměrem mezi kvalitou a cenou. Vybírat můžete až z 20 nabízených rozměrů ve 4 základních odstínech, stříbrná, antracit, bílá a hnědá. Pokud se vám rozměr nebo barva nebudou zamlouvat, můžete si za příplatek definovat svůj rozměr i odstín.

    • Zimní zahrada DELUXE

Pro příznivce luxusnějšího vzhledu máme v nabídce zimní zahrady DELUXE, které jsou naší vlajkovou lodí. Vybrat si můžete z barevné stupnice RAL, kde se nahází až 200 různých odstínů. Rádi vám pergolu DELUXE přijedeme smontovat, ale nenabízíme ji ve formě stavebnice. DELUXE pergoly jsou dodávány společně s bezpečnostním sklem s UV ochranou. Střešní lišty jsou v barvě konstrukce, které tomu dodají propracovanější a luxusnější efekt.

Sezónnost zimních zahrad

Zimní zahrada vám nemusí sloužit pouze v zimních měsících. Nabízíme ji ve dvou typech, a sice sezónní zimní zahradu nebo celoroční zimní zahradu. Celoroční zimní zahrada disponuje přerušovaným tepelným mostem, což ji zaručuje žádné tepelné ztráty a vy si můžete svou zimní zahradu užívat celý rok. Oproti tomu sezónní zimní zahradu lze využít jen od jara do podzimu, zde jsou tepelné ztráty markantní.

Zvolte si zimní zahradu od českého výrobce

Rádi vám v Alcentru vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku, proto nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy