Hliníkové přístřešky a jejich výhody

Přístřešky Alcentrum

Hliníkové přístřešky jsou v poslední době velmi vyhledávaným prvkem pro zahradu a dům.

Mohou nabídnout řadu skvělých výhod, díky nimž zdobí tisíce zahrad.

Jednou z precizních firem zaměřující se na výrobu hliníkových konstrukcí je naše společnost ALcentrum s.r.o., která je na českém trhu již více než deset let.
Hliníkové přístřešky vyrábíme sériově, ale i na zakázku. Vybrat si můžete:

  • hliníkové pergoly
  • garážové stání
  • přístřešky nad dveře
  • zimní zahrady
  • samonosné zahradní altány

Hliníkové přístřešky - výhody

Ve srovnání s dřevěnými přístřešky jsou ty hliníkové nadčasové, hodí se ke každému typu domu, ať už jde o novostavbu nebo klasický dům se sedlovou střechou. Navíc hliníkový přístřešek nabízí skvělé vlastnosti.

Nulová údržba

Hliníkové přístřešky nevyžadují žádnou pravidelnou údržbu, jako je broušení, lakování nebo potírání olejem. Pokud zjistíte, že je například hliníková pergola znečištěná, postačí přístřešek osprchovat hadicí, popřípadě otřít hadrem.

Dlouhá životnost

Díky kvalitnímu materiálu a použité technologii při výrobě hliníkových profilů, bude váš hliníkový přístřešek sloužit dlouhá léta.

Odolnost a stálost

Hliníková konstrukce odolává všem povětrnostním podmínkách a zachovává si svou barevnou stálost. Nemusíte se bát, že například sytý odstín pergoly se vám brzy vyšisuje.

Různé modely a variabilita

Co zákazník, to různé přání – toho jsme si dobře vědomi, proto vyrábíme 3 různé modelové řady, ze kterých si vybere opravdu každý. Hliníkové konstrukce jsou navíc velmi variabilní. Necháte si zhotovit hliníkovou pergolu a za čas jí budete chtít dostavět na zimní zahradu? Žádný problém, stačí si objednat dozasklení a z hliníkové pergoly bude rázem hliníková zimní zahrada.

Mnohostranné využití

Hliníkové přístřešky mají více možností, jak je využívat. Garážové stání můžete třeba využít kromě krytého parkovaní jako přístřešek pro posezení s přáteli, k úschově kol či zahradního nábytku nebo zde můžete mít sportovní náčiní a další potřeby. Jak využijete svůj přístřešek je jen čistě na vás.

Chcete-li se dozvědět více informací, pak navštivte naše webové stránky alcentrum.cz nebo nás rovnou kontaktujte.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy