Celoroční oáza klidu v zimní zahradě

Toužíte už nějaký čas po odpočinku a relaxaci? Hliníkovou pergolu na své zahradě máte již dostavěnou a teď už stačí jen z ní udělat místo, které vám bude sloužit jako oáza klidu.


Přistavte si ke své pergole i zimní zahradu. Budete si moci kdykoliv odpočinout a načerpat nové síly, můžete v ní pěstovat exotické rostliny, které by venku nepřezimovaly.

Naše společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí kvalitní hliníkové konstrukce již od roku 2008. Zakládáme si jak na poctivé práci, tak na férovém a vstřícném jednání. Postavíme vám zimní zahradu podle vašeho přání. V naší nabídce naleznete jak zimní zahrady, tak například hliníkové pergoly, garážová stání, přístřešky nad dveře, zahradní altány nebo hliníkové ploty.

Výhody zimní zahrady

  • Postavíme vám zimní zahradu na míru

Naše zimní zahrada se bude hodit ke kterékoliv stavbě, ať už se jedná o novostavbu nebo starší klasický domek. Sami si můžete určit jak vaše zimní zahrada má vypadat nebo si vybrat z našich 3 produktových řad.

  • Design zimní zahrady podle vašeho přání

V naší nabídce naleznete širokou škálu barev. Můžete sladit barvu konstrukce s vašimi okny a dveřmi.

  • Dlouhá životnost a žádná údržba

Naše hliníkové konstrukce odolávají povětrnostním vlivům, proto je jejich životnost opravdu dlouhá. Navíc je nemusíte nijak ošetřovat, žádný nátěr není potřeba. Postačí voda na omytí nečistot.

Tři varianty zimní zahrady

  • Produktová řada ECO

Zimní zahrady ECO jsou velmi oblíbené u našich zákazníku, především z hlediska nízké ceny. Na výběr máte z barev bílá a antracit.

  • Produktová řada PROFI

PROFI nabízí vyváženost mezi kvalitou a přijatelnou cenou. Vybrat si můžete z 20 rozměrů a až 200 dekorů. Střešní krytinu nabízíme v odstínech mléčný, čirý nebo dle nabídky.

  • Produktová řada DELUXE

Varianta DELUXE jsou naše nejluxusnější zimní zahrady, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Vybrat si můžete jakýkoliv rozměr i odstín, přesně podle vašich představ

Zimní zahrada přesně pro vás

Neváhejte a udělejte si radost v podobě zimní zahrady od společnosti ALcentrum, s.r.o., profíkem na českém trhu. Kontaktujte nás, my vám ochotně se vším poradíme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy