Alcentrum - výroba a prodej hliníkových přístřešků

Zajímá vás, jaké hliníkové přístřešky vyrábí naše společnost Alcentrum? Pak čtěte dále.

O společnosti Alcentrum, s.r.o.

Jsme rodinná česká společnost působící na trhu od roku 2008 a již od počátku se specializujeme na výrobu hliníkových konstrukcí. Hliníkové konstrukce jsou výhodné zejména z důvodu jejich dlouhé životnosti, bezúdržbovosti a nejsou drahé.

Výrobky společnosti Alcentrum, s.r.o.

Specializujeme se zejména na výrobu, prodej a distribuci hliníkových přístřešků:

  • Hliníkové pergoly - vhodné zastřešení pro každou zahradu.
  • Hliníkové zimní zahrady – elegantní rozšíření užitného prostoru vašeho domu pro odpočinek v zimě i létě.
  • Hliníkové přístřešky nad dveře – zastřešení pro váš vchod do domu.
  • Hliníková garážová stání a montované hliníkové garáže – úkryt pro váš automobil dle vašich rozměrových i barevných požadavků.
  • Hliníkové zahradní altány – vhodné do prostoru vašich zahrad nebo k pasivním domům, jelikož tato konstrukce nevyžaduje kotvení k domu.
  • Hliníkové zastřešení bazénů – díky tomuto zastřešení budete moci využívat svůj bazén i při zhoršeném deštivém počasí.

Našim klientům nabízíme při realizaci veškerou konzultaci a zaměření v místě realizace zdarma. Hliníkové konstrukce zpravidla dodáváme do tří týdnů od zadání objednávky klienta. V případě zakázky nad 50.000,- Kč vám dopravíme vše zdarma a pokud budete potřebovat, tak pro vás zajistíme odbornou montáž.

Obraťte se na odborníky v oblasti stavebních doplňků k vašemu domu. Ať již chcete přístřešek pro váš vůz, zastřešení vaši terasy, zhotovení místa pro váš odpočinek, ukrýt vchodové dveře nebo třeba bazén, tak je zde společnost Alcentrum, s.r.o., která vám svou širokou škálou výrobků.

Využijte výrobků z hliníkových profilů, ušetřete čas a finance, který byste museli investovat do stejných výrobků ze dřeva.

 

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy