Chcete o vánocích překvapit svou rodinu, pořiďte zahradní altán

Nemůžete si ke svému domu pořídit pergolu, ale přesto chcete na své zahradě vytvořit prostor pro relaxaci a příjemné chvíle vaší rodiny a přátel?

Pak je ideální volbou samostatně stojící zahradní altán z hliníku. Navíc zabijete dvě mouchy jednou ranou. Nákupem hliníkového zahradního altánu také budete mít vyřešený vánoční dárek pro vaši rodinu.

Jaké jsou výhody hliníkového altánu?

Hliníkový altán má celou řadu výhod. Ty jistě ocení i klienti s nejvyššími nároky.

  • Originalita

I vaše zahrada si zaslouží třešničku na dort. Stavbou hliníkového altánu získáte originální zahradní prvek, který vaší rodině zajistí prostor pro relaxaci.

  • Ochrana

Nemusíte se obávat pořídit si luxusní podlahu, kterou hliníkový altán ochrání, stejně jako vás, před vlivy nepříznivého počasí.

  • Dlouhá životnost

Materiály, ze kterých hliníkové altány a další přístřešky vyrábíme, jsou velmi kvalitní a odolné. Jejich povrch je ošetřen vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT. Navíc poskytujeme širokou škálu barevných provedení. Váš hliníkový altán se tak dokonale přizpůsobí například vašim oknem a dveřím.

  • Designový kousek

Hliníkový altán je také designovým kouskem, který zkrášlí vaši zahradu. Zpracování u všech typů zahradního altánu je vždy vysoce kvalitní.

  • Střešní krytina

Velmi důležitou součástí hliníkového zahradního altánu je také střecha. Tu tvoří komůrkový polykarbonát, opatřený UV ochranou. I u střechy máte na výběr a to rovnou ze tří variant - čirém, mléčném nebo v barevném provedení.

Provedení hliníkového altánu

Stejně jako ostatní hliníkové přístřešky také zahradní altány dodáváme ve třech typových provedeních

   • Hliníkové zahradní altány ECO

Sněhově bílý zahradní altán z produktové řady ECO je tou nejlevnější variantou. Nejlépe se hodí k oblíbeným bílým oknům a dveřím.

   • Hliníkové zimní altány PROFI

Skvělou volbou je pro mnoho zákazníků produktová řada PROFI. Ta vám dá možnost vybrat z mnoha barevných provedení.

   • Hliníkové zimní altány DELUXE

Nejnáročnějším klientům doporučujeme zvolit hliníkový altán z produktové řady DELUXE.

Zahradní altán jako vánoční dárek

Zahradní hliníkové altány, ale také další hliníkové konstrukce si pořídíte prostřednictvím našich stránek Alcentrum.cz. . V případě vašich dotazů nás kontaktnujte, rádi Vám poradíme a pomůžeme jak s výběrem, tak se samotnou realizací projektu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy