Hliníková veranda nebo pergola nevyžadující údržbu

Nechcete trávit svůj volný čas opravami a ošetřováním pergoly nebo vaší verandy? Ideální variantou jak ušetřit váš volný čas je pořídit si verandu a pergolu z hliníkových profilů.

Výhody hliníku jsou prokazatelné mnoha lety zkušeností našich zákazníků.

Proč vlastně zvolit hliník a ne dřevo?

    • Dokonalost a stálost

K výrobě hliníkových přístřešků společnost ALcentrum používá kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých vyrábí hliníkové profily. Díky tomu jsou hliníkové pergoly, verandy a další přístřešky rezistentní proti povětrnostním vlivům a jejich tvar i barva jsou stálé.

    • Ochrana

Hliníkové pergoly i další přístřešky skvěle ochrání nejen vaši terasu a její vybavení, ale také další zastřešené prostory, které zůstanou v suchu a ochráněny před deštěm, sněhem i větrem.

    • Zapomeňte na údržbu

Pergoly ani verandy z hliníku nemusíte nijak složitě udržovat. Konstrukce jsou ošetřeny práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT. Díky tomu nedochází ke znečištění povrchu konstrukce, to je hlavním důvodem, proč nemusíte svou pergolu a verandu zásadně udržovat.

    • Nový obytný prostor

Vhodným použitím hliníkové konstrukce můžete získat nový obytný prostor k vašemu stávajícímu i novému domu. Jednoduše tak hliníkovou pergolu můžete přestavět na zimní zahradu.

    • Nadčasový a universální vzhled

Můžete si myslet, že hliníkové přístřešky jsou vhodné pouze pro moderní stavby. Nicméně ty od ALcentrum se hodí nejen k nim, ale také k původním domům se sedlovou střechou i dalším stavbám.

Tři produktové řady

Hliníkové konstrukce vyrábíme ve třech různých provedeních a to ECO, PROFI a DELUXE. Tyto tři varianty se odlišují různými velikostmi, barevným provedením, ale také cenovým rozpětím. Dovolíme si tvrdit, že si z nabídky společnosti ALcentrum vybere opravdu každý, dokážeme vámi vybranou hliníkovou pergolu, verandu a další přístřešky přizpůsobit dle vašich požadavků.

Chcete získat více informací o hliníkových pergolách?

Chcete znát podrobnější informace o hliníkových pergolách? Pomůžeme vám s projektem, celou stavbu dodáme od A do Z nebo si přístřešek můžete postavit svépomocí. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem vaší hliníkové pergoly.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy