Hliníkový přístřešek pod stromeček? Je z čeho vybírat.

Hliníkový přístřešek pod stromeček? Je z čeho vybírat.

Jsou tu Vánoce a my netrpělivě všichni čekáme na ten nejkrásnější den v roce. Pokud vám ještě chybí rodinný dárek pod stromeček, tak už žádný shánět nemusíte. Věnujte své rodině hliníkový přístřešek od společnosti ALcentrum, s.r.o.

V nabídce naleznete různé druhy a můžete si vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Rádi vám vystavíme dárkový poukaz, který pak můžete uplatnit na jakýkoliv hliníkový přístřešek. A vybrat si v pohodlí domova společně se svou rodinou. Užijte si svátky plné klidu a nestresujte se dárky, vyřešíme vše za vás.

Z jakých hliníkových přístřešků můžete vybírat?

    • Hliníková pergola

Hledáte-li dokonalou ochranu pro svou terasu, tak je to právě hliníková pergola, která vám ji poskytne. V létě se nemusíte bát žádných přeháněk nebo výkyvu počasí. Můžete dál trávit čas na své zahradě, jen ukryti před deštěm pod hliníkovou pergolou. Vybrat si můžete z 3 různých variant, ECO, PROFI nebo DELUXE. Získáte elegantní a nadčasový prvek ke svému domu.

    • Hliníková zimní zahrada

Chcete-li pergolu využívat celoročně, stačí ji nechat zasklít zimní zahradou, kde můžete trávit čas, i když venku bude sněžit. Můžete ji jakkoliv využít. Klidně jako prostor pro relaxaci či hernu pro děti nebo si zde můžete nechat přezimovat rostliny z venku, které by vám venku zmrzli.

    • Hliníkové garážové stání

Teď v zimních měsících jistě doslova trpí váš automobil. Můžete mu ale pořídit garážové stání, kde bude pod ochranou před návaly sněhu. A vás nebude každé ráno trápit škrabání auta před cestou do práce. Velkou výhodou garážového stání je, že nemusíte pořizovat nákladná garážová vrata nebo budovat betonové základy, jako tomu je u zděné garáže.

    • Zahradní altán

Nechcete pergolu kotvi do obvodového pláště domu? Nevadí. I pro vás máme řešení. Zahradní altán je samonosný, takže jej můžete umístit do prostoru buď přímo u domu, nebo uprostřed zahrady a nemusíte nic kotvit. Může vám sloužit nejen jako altán, ale také jako parkovací stání.

Vyberte si hliníkový přístřešek přímo pro vás

Ať už hledáte přístřešek pro své auto nebo hliníkovou pergolu na léto, u nás si jistě vyberete. Našim klientům neúčtujeme žádné zálohy předem. I zaměření a konzultace jsou u nás zcela zdarma. Kontaktujte nás, my k vám rádi přijedeme a projekt si zaměříme a poté zrealizujeme dle vašich představ.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy