Hliníkové pergole déšť nevadí

Potom je nejlepší volbou pořídit si hliníkovou zahradní pergolu, která je bezúdržbová, má téměř neomezenou životnost a žádný déšť ani jiné nepříznivé povětrnostní podmínky ji nevadí.

 

Typy hliníkové pergoly

Společnost Alcentrum z Veselí u Přelouče se výrobou zahradních hliníkových pergol zabývá již několik let. Ve své nabídce má zahradní hliníkové pergoly 3 ve variantách, od cenově nejdostupnějších až po luxusní provedení zhotovené na míru.

Hliníková pergola ECO

Pergoly z řady ECO jsou cenově nejdostupnější, vyráběné jsou v různých rozměrech a dvou barevných odstínech (antracit a bílá). Dodávány ve formě skládačky, s termínem dodání do 3 dnů od objednání.
Sestavení hliníkové pergoly zvládnou snadno 2 lidé dle přiloženého návodu.

Hliníková pergola PROFI

Hliníkové pergoly z řad PROFI je určena pro náročnější zákazníky. Výběr je možný z 20 standardních rozměrů, nebo zhotovení na míru, výhodou hliníkové pergoly z řady PROFI je možnost rozšířit hliníkovou zahradní pergolu na zimní zahradu. Na výběr je až 200 dekorů dle přání zákazníka.

Hliníková pergola DELUXE

DELUXE je hliníková pergola v luxusním provedení pro nejnáročnější zákazníky. Na konstrukci jsou použity speciálně zesílené profily a na zastřešení bezpečnostní sklo. Dodávány jsou pouze na zakázku.

Společnost Alcentrum vyrábí hliníkové pergoly ze speciálních hliníkových profilů, ošetřených na povrchu práškovou vypalovanou barvou Komaxit v mnoha odstínech, jako spojovací materiál je používán kvalitní nerez, střešní krytinu tvoří komůrkový polykarbonát s UV filtrem, o síle 16 mm v barevném provedení čirém, mléčném či barevném (dle přání zákazníka), případně bezpečnostní sklo.

Tak již neváhejte, prostudujte si podrobnosti na alcentrum.cz nebo nám zavolejte na telefonním čísle 732 607 221.  Rádi Vám zodpovíme všechny dotazy a jistě splníme i všechny Vaše požadavky.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy