Hliníkové pergoly – akce na montáž zdarma po celé České republice

hliníková pergola Alcentrum

Přemýšlíte, co Vaší zahradě chybí k dokonalosti? Chtěli byste si vytvořit příjemný prostor pro odpočinek, relaxaci nebo pro posezení s přáteli či rodinou?

Máme tu pro Vás skvělé řešení – hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum.s.r.o.

Naše původem rodinná česká firma Alcentrum.s.r.o. se na českém trhu s hliníkovými konstrukcemi pohybuje již více než 10 let. Za tuto dlouho dobu jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností, díky nimž jsme schopni splnit téměř jakékoli Vaše přání. Klademe důraz na kvalitně odvedenou práci a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Vaše spokojenost je u nás na prvním místě.

Hliníkové konstrukce – varianty a vlastnosti

Pokud uvažujete o zastřešení Vaší terasy, jsou hliníkové pergoly elegantním a jednoduchým řešením, které Vás navíc nebude stát spoustu peněz. Díky velké variabilitě hliníkových profilů, ze kterých jsou konstrukce sestavovány, je lze využít hned několika způsoby, například jako pergoly, zahradní altány, zimní zahrady, garážová stáni nebo třeba jako zastřešení bazénu či vířivky.

Hliníkové konstrukce od společnosti Alcentrum s.r.o. jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin. Tento materiál poskytuje spoustu výhod. Jistě oceníte dlouhou životnost, velmi malé nároky na údržbu, barevnou stálost, nehořlavost, vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám a v neposlední řadě také nízké pořizovací náklady.

Provedení hliníkových pergol

Abychom uspokojili požadavky všech zákazníků, naše společnost Alcentrum s.r.o. nabízí hned tři různá provedení hliníkových pergol s různými parametry. Hliníková pergola ECO je základní variantou a překvapí Vás velmi příznivou cenou. Další je hliníková pergola PROFI, která je neprodávanější variantou a nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Pro nejnáročnější zákazníky je pak určena hliníková pergola DELUXE.

Akční nabídka na hliníkové pergoly

Využijte nyní akční nabídku! Pokud si objednáte hliníkovou pergolu PROFI nebo DELUXE, nabízíme Vám MONTÁŽ po celé České republice ZDARMA  na objednávky s montáží do 30. 4. 2020. Nebo využijte 20% slevu na pergoly ECO, PROFI nebo DELUXE, pokud se rozhodnete pro vlastní montáž.

Chcete-li vidět již zrealizované hliníkové pergoly, navštivte naše stránky Alcentrum.cz, kde najdete galerii našich realizací. Pro lepší představu najdete na našich stránkách i video z montáží našich hliníkových pergol.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 732 607 221 nebo 739 292 921. Můžete také využít kontaktní formulář umístěný na našich stránkách Alcentrum.cz. Všechny Vaše otázky rádi zodpovíme, pomůžeme s výběrem nebo objednávkou.

Vsaďte na českou kvalitu a profesionální přístup firmy Alcetrum s.r.o. a věřte, že budete spokojeni!

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy