Hliníkové profily - nadčasové řešení pro oplocení i zastřešení terasy

Stavíte dům snů a chcete, aby bylo vše dokonale sladěné a přitom jste nemuseli investovat spoustu času, peněz a energie do údržby? Nebo jen zvelebujete svůj stávající dům a pozemek kolem něho? Co takhle mít sladěné zahradní posezení včetně oplocení vašeho pozemku?

Společnost Alcentrum vyrábí hliníkové přístřešky různých typů již od roku 2008, kdy začínala jako rodinná firma. Během let se firma rozrostla a expandovala kromě českého trhu i na trh zahraniční. Hliníkové přístřešky se stávají čím dál populárnějšími, a to díky výhodám a vlastnostem.
Nejen, že skvěle vypadají, ale nabízejí i bezúdržbovost a dlouhou životnost.

Hliníkové oplocení

Novinkou na českém trhu jsou ploty a plotové zástěny z hliníku, které dodají vaší zahradě absolutní soukromí a elegantní vzhled. Máte-li zahradu, která úzce navazuje na tu sousedovu a vadí vám málo soukromí, dopřejte si ho dostatek.

Hliníkové plotové zástěny se hodí ke každému typu domu. Ať už máte klasický dům se sedlovou střechou nebo novostavbu, pak můžete vsadit na hliníkové ploty - soukromí budete mít zajištěné s hezkým vzhledem.

Materiál pro plotové zástěny

Sami si můžete vybrat, z jakého materiálu bude vás plot. Nemusí být nutně jen z hliníku.

  • Plotové díly v kombinaci hliník a polykarbonát.
  • Plotové dílce v provedení hliník.
  • Kompletní řešení dílů z hliníkových profilů.

Hliníkové přístřešky

Každý potencionální zákazník má různé požadavky, a proto jsme se rozhodli vyrábět více přístřešků ve 3 různých provedeních. Nabízíme vám:

  • Hliníkové zimní zahrady
  • Hliníkové pergoly
  • Zahradní altány
  • Parkovací stání

Sjednoťte a zvelebte své bydlení, které bude na obdiv i vašim sousedům. Společnost Alcentrum vám s tím pomůže. Nejste-li si jisti správným výběrem, kontaktujte nás. Probereme různé možnosti, spojíme je s vašimi požadavky a vznikne útulné a vysněné bydlení.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy