Ideální období pro stavbu zimní zahrady je podzim

Ani se nenadějeme a za dveřmi se objeví podzim. Nedokážete si představit trávit svůj volný čas zase za dveřmi svého domu.

Raději byste si užívali relaxace pod svou pergolou? Je nejvyšší čas začít přemýšlet o stavbě zimní zahrady. Velkou výhodou je, že vaše terasa bude zazimována a chráněna. Naše společnost ALcentrum vám postaví zimní zahradu dle vašeho přání. Jsme rodinná společnost. Na trhu jsme od roku 2008, specializujeme se na hliníkové konstrukce, jako jsou například hliníkové pergoly, zimní zahrady nebo garážová stání.

Výhody zimní zahrady od ALcentrum

  • Zimní zahrada vám bude sedět na míru

Přijedeme přímo k vám a vše si do detailu zaměříme. Zimní zahrada vám padne jak k novostavbě nebo ke staršímu domku. Výhodou je také to, že vám zimní zahrada zvětší váš obytný prostor, kde můžete trávit svůj volný čas v chladných měsících.

  • Barevný odstín podle vašeho přání

Svým klientům nabízíme širokou paletu barevných odstínu. Můžete snadno sladit barvu zimní zahrady s vaší fasádou nebo plastovými okny a dveřmi.

  • Bezúdržbové zimní zahrady

Naše hliníkové konstrukce, ze kterých vyrábíme také zimní zahrady jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům. Nemusíte tedy svou zimní zahradu nějak ošetřovat nebo natírat.

  • Dlouhá životnost

Hliníkové zimní zahrady mají oproti dřevěným zimním zahradám dlouhou životnost. Nevadí jim nepříznivé počasí.

Typy zimních zahrad

  • Zimní zahrada ECO

Produktová řada ECO je cenově nejdostupnější zimní zahrada. Nabízíme ji v odstínu sněhově bílá. Bude se vám hodit k populárním bílým plastovým oknům a dveřím.

  • Zimní zahrada PROFI

Jste-li zastáncem zlaté střední cesty, je pro vás zimní zahrada PROFI ideální. Nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou. Na výběr máte ze dvou barevných odstínů nebo z barevné palety na přání.

  • Zimní zahrada DELUXE

Jak už název napovídá, jedná se o nejluxusnější variantu zimní zahrady, vyrobenou z nejkvalitnějších materiálů. Na výběr můžete mít z libovolných barev i rozměrů.

Zaujala vás naše nabídka zimních zahrad?

Kontaktujte nás, rádi k vám přijedeme a domluvíme se s vámi na konkrétním přání a všech podrobnostech.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy