Samonosný zahradní altán - řešení pro pasivní domy

Pořídili jste si pasivní dům a po letních měsících jste dospěli k tomu, že chcete vybudovat na své zahradě ještě kryté místo pro mnohé využití?

Jak to ale zařídit, když k vašemu domu nelze nic připevnit?
Naše společnost Alcentrum s.r.o., vyrábějící hliníkové přístřešky, pro vás má efektivní řešení ve formě moderního samonosného zahradního altánu.

Zahradní kryté posezení je vhodné pro mnoho využití, například pro relaxaci a odpočinek se šálkem dobrého čaje, grilování s přáteli za každého počasí, uschování zahradních potřeb před deštěm a bouří, možnost sportovního vyžití dětí při nevlídném počasí (stolní tenis, houpačka, přenosné pískoviště atd.). Každý si své využití zajisté najde. Je přeci jen dobré mít u svého domu možnost zahradního posezení pod střechou.

Proč si vybrat zahradní hliníkový altán?

Námi používaný hliníkový materiál vyniká svými skvělými vlastnostmi a stálostí. V porovnání s dřevem se může pyšnit svou bezúdržbovostí – hliník nevyžaduje žádné pravidelné a speciální nátěry, broušení či napouštění olejem. Pouze při znečištění stačí otřít vlhkým hadrem nebo postříkat vodou z hadice. Dalšími nezanedbatelnými výhodami jsou

  • univerzálnost – hliníkové přístřešky včetně samonosného altánu se hodí ke každému typu domu (starší domky se sedlovou střechou i moderní novostavby)
  • nadčasový vzhled
  • dlouhá životnost
  • nehořlavost
  • výběr z mnoha barevného provedení

Objednávka hliníkového altánu

Samotnou objednávku samonosného zahradního altánu můžete provádět na telefonním čísle 732 607 221, popřípadě prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Stejně tak se zde můžete ptát na potřebné dotazy nebo si domluvit nezávaznou schůzku na konzultaci. Naše firma je vám k dispozici, vždy najdeme vhodné řešení právě pro vás a vaše kryté posezení.

Na přání pro vás vypracujeme grafický návrh včetně předběžné kalkulace, při závazné objednávce toto dostanete zcela zdarma. Při zakázce dražší nad 50 000 korun od nás dostanete i dopravu zdarma v rámci celé České republiky.

Více typu zahradního altánu

Máte možnost výběru vhodného provedení zahradního altánu, a to z:

  • Provedení ECO – nejméně finančně náročné provedení pro nenáročné zákazníky
  • Provedení PROFI – cena odpovídá kvalitnímu provedení s možností výběru z mnoha barev
  • Provedení DELUXE – toto provedení je určeno především pro velmi náročné klienty, kteří si potrpí na detail

Pro vaši spokojenost uděláme maximum, zahradní altán vám dodáme do 3 týdnů od obdržení vaši objednávky.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy