Zahradní altán - skvělé místo pro posezení na zahradě

Grilovací sezóna se pomalu, ale jistě rozjíždí a vy i vaši přátelé se můžete těšit na skvělé pokrmy v podobě grilovaných mas, hamburgerů, ryb a také zeleniny. Jestliže chcete dopřát sobě i svým blízkým pohodlí uprostřed přírody, pak si pořiďte zahradní altán.

Díky němu získáte prostor, kde se budete moci schovat před silným sluncem i případným deštěm.

Zahradní altány poskytuje na českém trhu původně rodinná společnost ALcentrum s.r.o., která svým klientům poskytuje širokou nabídku konstrukcí z hliníku.

Proč si pořídit zahradní altán?

Hliníkové zahradní altány mají mnoho výhod:

  • Není třeba konstrukci kotvit do fasády domu nebo jiné budovy
  • Je elegantním řešením k vybudování relaxační zóny ve Vaší zahradě
  • Údržba hliníkové konstrukce zahradního altánu je zcela minimální
  • Při dodání obvodového zasklení získáte prostor zimní zahrady
  • Je vhodná také pro řešení garážového stání nebo přístřešku pro vaše auto

Jaké zahradní altány si můžete objednat?

V naší nabídce naleznete tři základní produktové řady. Vybere si opravdu každý zákazník.

ECO

Produktová řada ECO je mezi klienty velmi oblíbená díky přijatelné ceně, která je největší výhodou této řady. Také proto se stala nejdostupnější produktovou řadou společnosti ALcentrum. Na výběr máte z 15 odlišných rozměrů v barvě sněhově bílá nebo antracitová.

PROFI

Produktová řada PROFI je vhodná pro klienty, kteří chtějí zlatou střední cestu mezi kvalitou a cenou. Na výběr máte z 20 standardních rozměrů a v různých barvách dle vašeho přání.

DELUXE

DELUXE je nejluxusnější variantou našich hliníkových konstrukce zahradních altánů. Altány jsou navíc obohaceny o speciální zesílené profily i bezpečnostní sklo. Také u této varianty si můžete vybrat z různých rozměrů i barevných odstínů.

Kde si můžete zahradní altán objednat?

Zahradní altány a mnoho dalších hliníkových konstrukcí (hliníková garážová stání, hliníkové pergoly, hliníkové zimní zahrady atd.) vám poskytne společnost ALcentrum s.r.o.. U naší společnosti nebudete hradit za grafický návrh, jestliže se rozhodnete pro naši realizaci. Konečnou cenu zaplatíte až po samotné realizaci stavby zahradního altánu.

Chcete se dozvědět více informací o zahradních altánech? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem i se samotnou realizací projektu.

   
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy