Proč si pořídit přístřešek na auto?

Proč si pořídit přístřešek na auto?

V dnešní době je zcela běžný fakt, že jsou v jedné rodině dvě i více automobilů. Velmi často však není možné z finančních ani architektonických důvodů mít pro tolik aut garáž.

V takovém případě je vhodným a levnějším řešením pořídit si hliníkový přístřešek na auto.

Moderní a přesto klasický design

Oproti zděné garáži vychází hliníkový přístřešek až o dvě třetiny levněji. V dnešní době je taková úspora značná. Zastřešení hliníkovým přístřeškem je nejen finančně výhodné, ale také je přístřešek designovým prvkem, který ozdobí vaši zahradu. Dřevěný přístřešek vypadá také velmi elegantně, ale oproti hliníkovému materiálu je velmi důležité se o dřevo starat. Pravidelný nátěr stojí další finanční prostředky. Oproti tomu je hliníkový přístřešek zcela bezúdržbový.

Snadná montáž

U levnějších variant hliníkových pergol je možné si přístřešek smontovat a postavit svépomocí. V případě, že si na montáž svépomocí netroufáte, pak je samozřejmostí montáž pomocí odborníků. U našich řad hliníkových přístřešků Profi a Deluxe je profeisonální montáž automatickou službou.

Různorodé využití

Hliníkový přístřešek slouží především jako ochrana automobilu před povětrnostními vlivy. Jeho využití je však velmi rozmanité. Můžete je využívat jako posezení pro rodinu stejně jako v případě hliníkové pergoly. V případě, že zvolíte dostatečně velkou střechu, pak se pod přístřešek vejde automobil i posezení či uskladnění dalších potřebných věcí na zahradu.

Tři produktové řady

V naší nabídce naleznete tři produktové řady hliníkových přístřešků. Nejlevnější ale přesto kvalitní z nich jsou z produktové řady ECO, právě u této varianty je možná montáž svépomocí. Zlatou střední cestou jsou hliníkové přístřešky z řady PROFI. Nejluxusnější variantou hliníkových přístřešků jsou z řady DELUXE. U řad Profi a Deluxe je možné vybrat si barvu dle vlastního přání a sladit tak přístřešek s okny a dveřmi vašeho domu.

Objednejte si hliníkový přístřešek i vy

Dopřejte si i vy luxus hliníkového přístřešku a ochraňte váš automobil před povětrnostními vlivy. Máte-li zájem o podrobnější informace o nabízených hliníkových přístřešcích, neváhejte nás kontaktovat telefonicky (739 292 921 nebo 732 607 221), emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kontaktního formuláře.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy