Hliníkový přístřešek nadělte jako dárek od Ježíška celé rodině

Hliníkový přístřešek Alcentrum

Váš čas je drahocenný. Ušetřete si ten svůj pro rodinu a přátelé. Místo náročné údržby dřevěné pergoly nebo jiného přístřešku vám doporučujeme hliníkový přístřešek, který je bezúdržbový a má dlouhou životnost.

Co takhle spojit příjemné s užitečným a pořídit si hliníkový přístřešek pod stromeček? Je nejvyšší čas zamyslet se nad rodinným dárkem, který udělá radost všem členům a zároveň zkrášlí vaší zahradu. Naše společnost ALcentrum má v nabídce různé hliníkové přístřešky, takže si vybere určitě každý.

Varianty hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Nejoblíbenějším hliníkovým přístřeškem je u nás jednoznačně hliníková pergola. Vaše terasa bude pod dokonalou ochranou. Elegantně doplní vaší zahradu a dodá jí tak působivý prvek a moderní vzhled. Budete se moci scházet s rodinou či přáteli, i když nebude zrovna pěkné počasí. Můžete si vybrat ze sněhově bílé či antracitové barvy.

    • Garážové hliníkové stání

Pokud si nemůžete dovolit klasickou garáž, ať už z hlediska finančního nebo na ni máte málo místa. Doporučujeme hliníkový garážový přístřešek, který umí též ochránit váš automobil, a nemusíte si pořizovat nákladná garážová vrata. Na výběr máme 4 základní odstíny (antracit hladký, sněhově bílá, hnědá a stříbrná) nebo ze vzorníku barev RAL.

    • Zimní zahrady

I v zimě si chcete vychutnat pohled na svou zahradu a načerpat energie přírody. Díky hliníkové zimní zahradě si můžete dopřát sluneční paprsky i v chladném počasí. Zimní zahradou získáte nový prostor navíc k vašemu stávajícímu domu, který můžete využít pro různé aktivity.

    • Hliníkový přístřešek nad dveře

Už nemusíte moknout při odemykání hlavních dveří. Stačí si pořídit hliníkový přístřešek, který dokonale ozdobí váš vchod a navíc vás ochrání před moknutím.

    • Zahradní altány

Možná si lámete hlavu jak si pořídit hliníkový přístřešek, když nemůžete kotvit konstrukci do fasády domu? Máme pro vás skvělý tip a tím je hliníkový zahradní altán, který je samonosný a nemusíte jej kotvit do obvodového zdiva domu.

Hliníkový přístřešek si nadělte pod stromeček

Rozhodli jste se jaký si pořídit přístřešek pod stromeček? Nebo byste raději ještě nějaké informace? Neváhejte se nám ozvat, rádi vám pomůžeme s výběrem přístřešku i s jeho realizací.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy