Hliníkový přístřešek pro auto až s 20 % slevou

Přístřešek Alcentrum

Potřebujete vyřešit parkování pro své auto? Chcete, aby garážové stání bylo větrané, ale zároveň aby dokonale ochránilo Váš vůz před deštěm, kroupami, sněhem ale i sluncem? Ideálním řešení je pro Vás hliníkový přístřešek pro auto.

 

Hledáte firmu, která zabezpečí vše od návrhu až po samotnou montáž? Hledat už nemusíte, právě jste ji našli - společnost Alcentrum s.r.o. Objednejte si hliníkový přístřešek pro auto právě teď a získejte slevu ve výši až 20%.

Alcentrum s.r.o. – výroba hliníkových konstrukcí

Společnost Alcentrum s.r.o. se pohybuje na českém trhu v oblasti hliníkových konstrukcí již více než 10 let. Díky našim bohatým zkušenostem a velké variabilitě hliníkových profilů, ze kterých konstrukce sestavujeme, jsme schopni vyhovět téměř všem Vašim přáním a požadavkům. Hliníkové konstrukce jsou často využívané a to nejen jako zastřešení garážového stání, ale můžete je vidět i v podobě zahradních pergol a altánů, zimních zahrad, zastřešení bazénu nebo vchodových dveří. Své uplatnění najdou hliníkové konstrukce i jako ploty a plotové zástěny.

Proč zvolit garážové stání z hliníku? Nabízí spoustu výhod.

Důvodů je hned několik. Na rozdíl třeba od dřevěných přístřešků, ten hliníkový nemusíte stále natírat, je téměř bezúdržbový. Navzdory svým minimálním požadavkům na údržbu mají hliníkové přístřešky velmi dlouhou životnost. Dalšími výhodami jsou nízká pořizovací cena, nehořlavost, barevná stálost a odolnost vůči nepříznivým vnějším vlivům.

Výběr z mnoha rozměrů a kompletní servis

Hliníkový přístřešek pro auto od společnosti Alcentrum s.r.o. si můžete vybrat v několika rozměrech pro jedno i více aut. Na výběr máte i při volbě barevných odstínů. Využít můžete standardní barevné odstíny i další barvy ze vzorníku RAL. Jediné, co potřebujete k realizaci hliníkového přístřešku pro auto, je stěna, která umožní ukotvení nosného prvku přístřešku.

Naše společnost Alcentrum s.r.o. poskytuje svým zákazníkům veškerý servis. Zdarma přijedeme konkrétní místo zaměřit a také vypracujeme projekt. Pokud si však nevyberete z našich standardních rozměrů nebo dekorů, jsme připraveni Vám navrhnout hliníkový přístřešek na míru. Chcete-li ušetřit nemalé peníze, neváhejte a využijte právě teď akční nabídku na slevu až 20%.

Ať už si pořídíte hliníkový přístřešek pro auto k moderní novostavbě nebo ke staršímu rodinnému domu, buďte si jisti, že bude díky svému nadčasovému designu vždy vypadat skvěle. A bude nejen dobře vypadat, ale hlavně bude také plně funkční a bezúdržbový.

Věříme, že Vás naše nabídka oslovila. V případě zájmu volejte společnost Alcentrum s.r.o. na telefonním čísle 739 292 921. K dispozici Vám je také kontaktní formulář. Neváhejte a využijte právě teď jedinečnou slevu až 20% z pořizovací ceny.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy