I v zimních měsících můžete investovat do garážového stání

I v zimních měsících můžete investovat do garážového stání

Nebaví vás každou zimu ometat sníh z auta a škrabat námrazu? Dopřejte sobě i svému vozu garážové stání. Nemusíte pak odhrnovat sníh před garáží, protože byste jinak neotevřeli garážová vrata.

Ráno můžete přijít včas a v klidu do práce a nerozčilovat se u zamrzlého auta. Novým garážovým stáním prodloužíte životnost vašemu vozu.

Zimní měsíce nejsou žádnou překážkou pro stavbu garážového stání. Konstrukci vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, takže je jedno, jestli prší, padá sníh nebo svítí ostré paprsky slunce.

Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí hliníkové garážové přístřešky, které jsou moderní a především mají kvalitní provedení. Ušetříme vám spoustu času s údržbou v podobě nátěru nebo jiného ošetření, protože hliníkové konstrukce jsou naprosto bezúdržbové. Jsme výrobcem a zároveň dodavatelem, sami vám garážové stání přijedeme namontovat nebo vám jej přivezeme v podobě stavebnice a vy si stání sami sestavíte. Povrch garážového stání je ošetřen vypalovanou barvou KOMAXIT, která dodá konstrukci perfektní vzhled, odolnost materiálu, stálou barvu a zákazník si může vybrat z barevné stupnice RAL.

Typy garážového stání

    • ECO

Koupí hliníkového stání ECO získáte klasické a universální stání pro auto, které se bude hodit k jakémukoliv domku. Konstrukce je jednoduchá, praktická a bude dobře sloužit nenáročné klientele. Jde o naši nejlevnější řadu, ale i tak nabízí kvalitní provedení. Variantu ECO vám můžeme dodat ve formě stavebnice již do 3 dnů od objednání, protože jej držíme skladem.

    • PROFI

Váš domov získá garážovým stáním PROFI elegantní vzhled. Kvalita je vyvážena společně s cenou a získá si i náročnější klientelu. Můžete si vybrat z nabídky 20 standartních rozměrů nebo na zakázku pro vás vyrobíme jiný rozměr. Garážové stání PROFI je k dostání ve 4 základních odstínech nebo si můžete vybrat s nabídky RAL, kde naleznete až 200 různých odstínů.

    • DELUXE

Potrpíte si na luxus a nevadí vám investovat do svého parkovacího stání i větší finanční obnos? Pak máme právě pro vás v nabídce garážové stání DELUXE, které je vyráběno z nejkvalitnějších materiálů. Vybrat si můžete z 200 barevných odstínů a rozměr, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Střecha nad hlavou pro vaše auto

Neváhejte nás kontaktovat., chcete-li se dovědět více informací o garážovém stání z hliníku.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy