5 důvodů proč vybrat hliníkový plot

5 důvodů proč vybrat hliníkový plot

Rozhodujete se nad výběrem materiálu vašeho plotu a nejste si jisti zda dřevěný, kovový nebo třeba hliníkový plot?

Máme pro vás několik tipu, proč si vybrat plot z hliníku pro realizaci k vašemu domu.

Odolnost a trvanlivost materiálu

Plot, stejně jako ostatní venkovní stavby, bude celou dobru vystaven povětrnostním vlivům. Hliníkové ploty se proto jeví jako správná volba, protože jsou odolné a materiálově stálé. Vydrží po několik generací vaší rodiny. Hliníkový plot skvěle odolá silnému větru, nerezaví, je chráněn před UV zářením a kyselými dešti.

Nadčasový design

Instalací hliníkového plotu dodáte vašemu domu a zahradě jedinečný, designový prvek. Hliníkový plot dokonale ochrání soukromí vaše i vaší rodiny a také pozemek před narušením. Hliníkové ploty vyrábíme v několika barevných provedeních, což umožní přizpůsobit plot vašemu domu, oknům a vchodovým dveřím.

Vytvoření osobitého vzhledu dle vlastního výběru

Oproti jiným variantám oplocení je plot z hliníku modulární. Hliníkové ploty přináší možnost kreativity a individuálního přizpůsobení.

Chcete vytvořit elegantní prostor, který však bude i prosvětlený? Potom zvolte variantu plotových dílců v kombinaci hliník a POLYKARBONÁT. Jestliže si chcete své soukromí chránit na 100%, pak můžete zvolit plné plotové dílce z hliníku.

Výběrem hliníkového plotu pomáháte chránit přírodu

Hliníkový materiál je ve skutečnosti 100% recyklovatelný. Volbou hliníkového plotu tak uděláte radost nejen sobě, ale zároveň snížíte negativní dopad na životní prostředí. Díky našim výrobkům z hliníkového materiálu poskytujeme našim zákazníkům ohleduplnější přístup k přírodě a podporujeme je v kvalitnějším životním stylu.

Minimální a snadná údržba

Hliníkové ploty a plotové dílce jsou ošetřeny práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT. Díky tomu jsou odolnější vůči znečištění, a proto je i jejich čištění snadné a téměř bezúdržbové.

Čištění plotu doporučujeme jednou ročně, ideálně na jaře, kdy plot jednoduše omyjete teplou mýdlovou vodou. Není potřeba používat hrubé kartáče nebo chemikálie. Stačí opravdu mýdlová voda a houba na mytí aut. Váš plot dostane po zimě svěží nádech a bude vypadat zase jako nový.

Chcete se dozvědět více informací o plotech a plotových zástěnách z hliníku?

Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 736 528 889, emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo pomocí kontaktního formuláře .

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy