Hliníkové pergoly - montáž po celé ČR

Hliníkové pergoly a přístřešky mají nespočet výhod. Proč si lámat hlavu nad tím, kde si najít ještě čas na údržbu, když už takto jste velice zaneprázdněni. Proč hledat místo, kde posedíte s kamarády, když venku zrovna prší nebo se bát o své auto, když padají kroupy?

Řešení je velice jednoduché - nechte si zhotovit hliníkovou pergolu nebo přístřešek přímo na míru a tyto otázky si budete moci rychle zodpovědět.

Přístřešky z hliníkových profilů jsou bezúdržbové, mají opravdu dlouhou životnost, ochrání Vás i vaše auto před nepříznivými vlivy počasí a v neposlední řadě skvěle vypadají. Při výrobě Vám dáme na výběr z několika barev, aby Vám pergola zapadla mezi ostatní články bydlení.

Zajisté Vás také překvapí cena. Produkty společnosti Alcentrum určitě osloví každého zákazníka, který touží po pergole nebo přístřešku.

Podívejte se na realizace hliníkových pergol od nás.

A ptáte se na dopravu a montáž hliníkové pergoly?

Rozhodujete se mezi montáží svépomocí, nebo zda využijete našich dlouholetých zkušeností a necháte si pergolu či přístřešek namontovat od nás? Podívejte se na video s montáží hliníkové pergoly a rozhodněte se sami.

Pokud se rozhodnete pro montáž od nás, pak máte dopravu po celé České republice úplně zdarma! V případě, že se rozhodnete pro montáž svépomocí, pak Vám pergolu dopravíme zdarma do 50 km od Veselí u Přelouče. Při delší vzdálenosti je cena dopravy dle dohody.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy