Kryté parkování před domem z hliníku

Kryté parkování

Téměř každý dům má alespoň jedno auto v rodině. Nemáte-li garáž nebo kryté místo pro vůz, občas vás může v zimě zaskočit sněhová nadílka, déšť nebo v létě velmi rozpálené auto.


Skoncujte s těmito překvapeními a pořiďte si kryté parkovací místo pro váš vůz.

Nelíbí-li se vám klasická zděná garáž nebo nemůžete investovat tolik peněz do stavby klasické garáže, pak si nechte zhotovit hliníkové garážové stání, protože to se hodí ke každému typu domu a má široké uplatnění.

Naše léty prověřená firma Alcentrum s.r.o. vyrábí sériové řady hliníkových přístřešků, ale i garážová stání na míru. Prioritou je pro nás spokojený zákazník, pro s vámi zkonzultujeme vaše požadavky a dle toho navrhneme vhodné řešení hliníkového garážového stání.

Materiál použitý na výrobu hliníkového garážového stání

Parkovací přístřešky jsou z kvalitních materiálů, proto mohou zaručit velmi dlouhou životnost.

  • Konstrukce je ze speciálních hliníkových profilů trvanlivých slitin včetně úpravy z práškové vypalované barvy KOMAXIT
  • Spojovací materiál je z kvalitního nerezu
  • Střešní krytina je komůrkový polykarbonát s UV ochranou (na vyžádaní můžete mít zasklení i ze skleněné výplně

Přístřešky z hliníku jsou elegantní, stylové, nadčasové a především dokonale splní svou funkci (ochrana Vašeho auta před nepřízní počasí).
Pro stavbu nevyžadujeme žádné speciální požadavky, jediné co je třeba, je stěna, která umožní ukotvení nosného prvku přístřešku. Nejste-li si čímkoliv jisti, pak nás můžete kdykoliv kontaktovat.

Po obdržení objednávky provedeme zaměření na místě realizace (bude-li to třeba), vypracujeme grafický projekt a předběžnou kalkulaci parkovacího stání. Bude-li objednávka z vaši strany závazná, pak jsou tyto služby samozřejmě zdarma.

Nabízené výhody hliníkového parkovacího stání

Předností hliníkových přístřešků je několik, jsou jimi například:

  • nehořlavost
  • dlouhá životnost (v řádu několik desetiletí)
  • moderní a nadčasový vzhled hodící se k jakémukoliv typu domu
  • nevyžadují zvláštní a náročnou péči
  • odolnost a stálost barev

Pro objednávku stačí vyplnit náš kontaktní formulář nebo můžete objednat přímo na našich stránkách nebo prostřednictvím telefonního čísla 732 607 221. Mějte svůj hliníkový přístřešek pro parkování co nejdříve u vašeho domu!

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy