Zimní zahrada zpříjemní zimní měsíce

Společnost ALcentrum s.r.o. se specializuje na výrobu, prodej a montáž hliníkových konstrukcí. Hliníkové zimní zahrady jsou nadstavbou k hliníkovým pergolám, které můžete lehce přestavět na zimní zahradu a naopak. V naší nabídce naleznete také přístřešky pro auta, hliníkové zastřešení bazénu a mnoho dalšího.

Proč si vybrat zimní zahradu od ALcentrum s.r.o.?

 • Zimní zahrada Vám ušitá na míru

  Nezáleží na tom zda máte novostavbu nebo bydlíte v již ve starší zástavbě, zimní zahrady dodáváme ke všem domům. Přímo u Vás si vše zaměříme, takže máte jistotu, že vše bude správně sedět.

 • Barevný odstín zimní zahrady

  V naší nabídce naleznete širokou barevnou paletu, ze které si můžete vybrat odstín hodící se k fasádě Vašeho domu nebo k barvě oken a dveří. Výběr je opravdu na jen na Vás.

 • Bezúdržbová zimní zahrada

  Hliníkové slitiny, ze kterých vyrábíme naše zimní zahrady, jsou velice odolné vůči povětrnostním a přírodním vlivům. To je hlavním důvodem, proč nebudete muset vaši zimní zahradu nijak speciálně udržovat a natírat.

 • Dlouhá životnost

  Oproti dřevěným zimním zahradám mají ty hliníkové zimní zahrady o mnoho delší životnost, protože nepodléhají povětrnostním vlivům.

 • Prostor nejen pro vás

  Vytvořením zimní zahrady získáte další obytný prostor k Vašemu domu. Ten můžete využít nejen pro sebe, ale také jako místo pro uskladnění vašich letních rostlin, které by v zimně venku nepřežily i pro pěstování rostlin jako jsou palmy nebo citrusy.

Technické parametry hliníkové zimní zahrady

 • Hliníkové zimní zahrady jsou vyrobeny ze systémových hliníkových profilů.
 • Celá konstrukce je ošetřena práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT
 • Zimní zahrady jsou zastřešeny polykarbonátem o tloušťce 16 mm, na výběr máte MLÉČNOU nebo ČIROU variantu, stačí si vybrat.

Zaujala Vás naše nabídka zimních zahrad?

Kontaktujte nás, domluvíme s Vámi na konkrétní variantě a dalších podrobnostech potřebných k uskutečnění realizace projektu Vaší hliníkové zimní zahrady od spolčenosti ALcentrum s.r.o..

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy