Zahradní altány – hliníkový přístřešek bez nutností kotvení do zdiva

Máte na své zahradě volný prostor a rozhodli jste se, že si na něj pořídíte přístřešek pro trávení volných chvil nebo posezení s přáteli a rodinou?

Zvolte zahradní altán z hliníkových profilů, který vás uchvátí svým moderním vzhledem a hodí se ke každému typu domu. Výhodou zahradního altánu z hliníkových profilů je, že se nemusí kotvit ke zdivu domu, a proto ho můžete umístit kdekoliv na vaší zahradě.

Zahradní hliníkový altán - technické parametry

  • Konstrukce – jedná se o trvanlivé profily z hliníkových slitin a povrch je opatřen vypalovanou práškovou barvou značky KOMAXIT
  • Spojovací materiál – hliníkové profily jsou spojovány kvalitními nerezovými součástmi
  • Střešní krytiny – střešní krytí hliníkových altánů je vyrobeno z komůrkového 16 mm tlustého polykarbonátu s UV ochranou, v čirém, mléčném nebo barevném provedení, na přání zákazníka dodáme i se skleněnou výplní
  • Standardní rozměry – sloupy altánu mají čtvercovou podstavu 110x110 mm, standardní délku 2,5 m
  • Opracování – hliníkové profily jsou technicky opracovány a připraveny k montáži předem předvrtanými otvory a opatřeny pryžovým těsněním
  • Volitelné rozměry – hliníkové altány dodáváme ve standardních rozměrech, které naleznete v našem e-shopu. Pokud si však nevyberete z našich modelů, tak nás kontaktujte a my vyhotovíme zahradní altán dle vašich požadavků.

Modelové řady zahradních hliníkových altánů

  • Řada ECO - jedná se o cenově dostupnou variantu zahradních altánů. Dodáváme ji ve stavebnici, kterou zvládnou smontovat dva lidé dle přiloženého plánu. Případně zajistíme montáž našimi pracovníky. Tento model má bílou barevnou úpravu a polykarbonátové střešní krytí, 2 typy provedení o šířce od 300 do 700 cm.
  • Řada PROFI - modelová varianta pro náročnější zákazníky dodávána ve 20 standardních typech a možností až 200 barevných dekorů dle přání zákazníka. Střešní krytí je v mléčném a čirém provedení nebo dle aktuální nabídky.
  • Řada DELUXE – tato luxusní modelová řada se vyznačuje speciálním materiálovým provedení, kde mají střešní lišty stejné barevné provedení jako konstrukce pergoly. Střešní krytí je z tvrzeného skla. Tento typ je možné využít i jako zimní zahradu a montáž provádí vždy naši pracovníci.

Chcete si užívat klid a relax na své zahradě pod krytým přístřeškem? Kontaktujte Alcentrum, s.r.o., a nechte si vyrobit zahradní hliníkový altán na vaší zahradu dle svých požadavků, případně pokud chcete mít zahradní altán co nejdříve, tak využijte naše standardní modelové řady a již do tří dnů můžete mít stavebnici hliníkového zahradního altánu u vás doma.

 
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy