Vánoční dárek v podobě hliníkového přístřešku

Vánoční dárek v podobě hliníkového přístřešku

Blíží se nám pomalu, ale jistě nejkrásnější období v roce, a tím jsou tolik milované Vánoce. Každý z nás chce svou rodinu překvapit něčím originálním, praktickým a nyní nastává nejvyšší čas popřemýšlet, co by vaší rodině udělalo radost.

Máme pro vás ideální typ, a tím je hliníkové zastřešení od společnosti ALcentrum, které potěší každého člena v rodině. Společnost je na českém trhu již od roku 2008 a specializuje se na hliníkové přístřešky, které lze různě využít. Hliník je nadčasový materiál, který má spoustu výhod a ty vám nyní rádi představíme.

Proč si vybrat přístřešek z hliníku? Hliník je velmi odolný materiál vůči povětrnostním vlivům a díky tomu, vám vydrží po dlouhá léta. Nepotřebuje téměř žádnou údržbu, dokonce by se dal nazvat bezúdržbovým. Pokud se vám přece jen bude zdát konstrukce znečištěna, postačí jej omýt vodou. Konstrukce je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, která je velmi stálá. Můžete si vybírat až z 200 barevných odstínů. Přístřešek ochrání vaší terasu, vchodové dveře či věci uložené pod pergolou. Díky pergole nebo zimní zahradě z hliníků získáte prostor navíc, který můžete využívat s celou rodinou.

Je jen na vás jaký přístřešek zvolíte

  • Hliníková pergola
  • Hliníková pergola je naším nejoblíbenějším produktem. Dokonale ochrání vaši terasu, kterou máte například sestavenou z choulostivého materiálu, na který nesmí sněžit, ani pražit ostré slunce. Můžete léto trávit pod novou pergolou a pořádat milá setkání s rodinou a přáteli. Nabízíme ji ve třech variantách, které se liší rozměry i cenou.
  • Hliníková zimní zahrada
  • Rádi byste svou pergolu využívali po celý rok? Zkuste ji zasklít zimní zahradou a užívat si chvíle klidu v zahradě, i když venku padá sníh. Můžete zde nechat přezimovat exotické rostliny, které by venku nepřežili.
  • Zahradní altán
  • Zahradní altán z hliníku si pořizují většinou klienti, kteří vlastní pasivní dům a nemohou si dovolit kotvit přístřešek do obvodové části domu. Zahradní altán je totiž samonosný, takže jej můžete umístit kdekoliv u svého domu, může vám sloužit také jako garážové stání.

Rádi pro vás vyrobíme a dodáme také garážové stání, které ochrání vaše auto, přístřešek na dveře nebo plotové zástěny z hliníku. Pokud si přejete vědět více o naší společnosti, neváhejte nás kontaktovat..

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy