Jaro se kvapem blíží, postavte si hliníkový přístřešek ještě teď

Taky si říkáte, ať už je ta zima za námi? Už se vidíte ve stínu pergoly, sluníčko příjemně svítí, první jarní kytičky už voní na zahrádce. Je potřeba k tomu postavit jen tu pergolu. S tím vám pomůžeme my.

Hliníkové pergoly pro vás stavíme již od roku 2008. Jsme v tom odborníci a snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně.

Výhody hliníkových pergol

Čeká vás spousta výhod, které vám přinesou naše hliníkové pergoly. Mezi hlavní výhody patří:

  • Dlouhá živostnost a snadná péče

Pokud se vám zdá pergola zašpiněná, stačí vzít zahradní hadici nebo hadr s trochou saponátu a pergola je znovu jako nová.

Dlouhá životnost spočívá hlavně ve výrobě z hliníkových slitin. Materiál nekoroduje a snese i špatné povětrnostní podmínky. Hliníkové pergoly se na rozdíl od dřevěných nemusí dále natírat.

  • Hodí se pro všechny typy domů

Lámete si hlavu nad tím, zda se vám nová pergola bude hodit k baráčku? Nemějte žádné obavy. Naše pergoly jsou univerzální, hodí se jak k pasivním moderním domům, tak ke klasickým domům.

  • Ochrání vaši terasu

Pergola není pouze ozdobou vaší terasy, ale má funkci hlavně ochranou. Terasa bude schovaná pod střechou, nebude na ni pršet ani pražit sluníčko a vy budete užívat příjemného stínu ve vaší zahradě.

Tři produktové řady

V nabídce máme na výběr ze tří produktových řad, aby si mohl vybrat každý zákazník. Rozdíl spočívá vždy v provedení a v ceně produktu.

  • ECO

Hliníkové pergoly ECO jsou cenově dostupné pro všechny. Vyrábíme ji ve dvou standartních barvách, a to barva antracit a bílá.

  • PROFI

Hliníkové pergoly PROFI uspokojí i náročnější klienty, Mají vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. Na výběr máme z 20 standartních typů. U tohoto produktu je možnost rozšíření do zimní zahrady.

  • DELUXE

Jak už název této produktové řady napovídá, jedná se o luxusnější variantu. Pergoly jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího materiálu. Vyrábí se s bezpečnostním sklem a mají speciálně zesílené profily.

Rádi byste se dozvěděli více informací?

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zodpovíme všechny dotazy týkající se hliníkové pergoly.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy