Kvalitní hliníkové přístřešky od českého výrobce

Kvalitní hliníkové přístřešky od českého výrobce

Vlastníte svůj dům snů a zvažujete, jak si užít více času také na zahradě? Rozhodujete se, zda zvolit přístřešek ze dřeva nebo z hliníku?

Věřte, že ten hliníkový vám vydrží po mnoho generací a nebudete se o něj muset obzvláště starat.

Naše společnost Alcentrum s.r.o. vznikla již v roce 2008 jako rodinná firma. Po celou dobu našeho působení na českém trhu sbíráme nemalé zkušenosti v oblasti hliníkových přístřešků. V naší nabídce naleznete nepřeberné množství různých hliníkových přístřešků od přístřešku nad dveře, přes hliníkové pergoly až po zastřešení bazénu. Kvalita a spokojený zákazník je u nás na prvním místě.

Objednejte si svůj přístřešek, nebudeme po vás požadovat zálohu předem. Přijedeme přímo k vám, kde zaměříme konkrétní místo projektu a to zcela zdarma. V případě, že si vyberete standardní hliníkový přístřešek, který máme skladem, doručíme vám jej do 3 pracovních dní od objednání.

Jaké poskytujeme hliníkové přístřešky?

Všechny naše hliníkové přístřešky poskytujeme ve třech produktových řadách. ECO, PROFI nebo DELUXE, každá má svá specifika a liší se rozměry a barevným provedením.

    • Hliníková pergola

Jedním z nejoblíbenějších hliníkových přístřešků je hliníková pergola, která ochrání vás i vaši terasu před různými vlivy počasí. Vaše sezóna na zahradě se značně prodlouží, protože si budete moci v klidu posedět i za nepříznivého počasí a kochat se svým výtvorem.

    • Hliníková zimní zahrada

V případě, že chcete propojit vaši zahradu s domem, pak je ideální volbou hliníková zimní zahrada. Jako ostatní hliníkové přístřešky poskytujeme i zimní zahrady ve třech produktových provedeních. Stačí si zvolit a objednat. V případě individuálních rozměrů dokážeme jednotlivé přístřešky přizpůsobit potřebám klienta.

    • Hliníkové zahradní altány

Vlastníte pasivní dům, a proto nemůžete ukotvit pergolu do fasády domu, pak je pro vás ideální variantou právě hliníkový zahradní altán. Je samonosný a umístit ho můžete kamkoli ve vaší zahradě. Vhodný je také jako kryté parkovací stání pro vaše auto.

    • Hliníkový přístřešek nad dveře

Ochranu vašim dveřím a především vám poskytne hliníkový přístřešek nad dveře. Dokonale doladí vzhled vašeho vstupu.

Hliníkový přístřešek od české společnosti

Společnost Alcentrum, s.r.o. garantuje kvalitní hliníkové přístřešky, které vám budou dělat radost po několik generací. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem a zajistíme realizaci od A do Z.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy