Špatné počasí vás neodradí od venkovního posezení - hliníková pergola

Máte rádi dny, které můžete trávit jen venku? Co ale když začne pršet nebo se zkrátka změní počasí, které vás vyžene ze zahrady domů? Relaxace a venkovní posezení s přáteli nebo rodinou udělá přece dobře každému.

Zahoďte starosti s hlídáním počasí a nechte si zhotovit hliníkové zastřešení terasy.

Hliníkové profily mají spoustu výhod, které ocení každý, kdo chce například svůj čas plnohodnotně trávit a ne myslet na pravidelnou údržbu. Chcete-li mít zahradní přístřešek, který vás ochrání před neduhy počasí, pak zvolte ten hliníkový.

Hliníková pergola - venkovní zastřešení

Zastřešení oceníte nejen vy, ale vděčná vám bude i terasa. Máte-li terasu z choulostivého materiálu, pak je přístřešek více než potřeba. Hliníková pergola vytvoří perfektní mezičlánek mezi domem a zahradou, kdy si čerstvý vzduch a kouzlo zahrady budete moci vychutnávat i za špatného počasí.
Zastřešením části zahrady získáte plnohodnotný prostor vhodný pro relaxaci, posezení s přáteli, sportovní vyžití vašich dětí. Určitě najdete i další skvělá využití. Největší předností hliníkového zastřešení zůstává fakt, že ho můžete využívat v každém počasí, tedy celoročně.

Proč zvolit právě hliníkové zastřešení?

Nevíte-li si rady, nejjednodušším způsobem, jak zjistit více informací, je pozeptat se u přátel, známých a rodiny. Dalším způsobem je sehnat si co nejvíce informací o materiálech, jaké mají vlastnosti a podobně. V posledních letech si ale drží prvenství hliníkové profily. Mají výhody, kvůli kterým jsou opravdu vyhledávaným materiálem na stavbu zahradních přístřešků.

  • Stálost a odolnost materiálu
  • Luxusní a nadčasový design
  • Téměř neomezená životnost
  • Bezúdržbovost
  • Velmi spolehlivá ochrana terasy
  • Široký výběr barevného provedení
  • Místo pro uskladnění zahradního nábytku

Kdo se zabývá výrobou hliníkových pergol?

V roce 2008 vznikla rodinná firma Alcentrum, která za dobu svého působení expandovala i do ciziny. Vyrábí a montuje hliníkové přístřešky různých druhů (hliníkové zimní zahrady, garážové stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře).
Vybere si opravdu každý zákazník.Vyrobit si můžete nechat hliníkové pergoly i v té nejnáročnější a nejluxusnější kvalitě.

Dejte své zahradě úplně nový kabát a kontaktujte společnost Alcentrum na telefonním čísle 732 607 221 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy