Plotová zástěna z hliníku třeba i k bazénu

zástěna z hliníku

Je pro Vás soukromí u domu důležité. Rádi si na svém pozemku děláte, co chcete bez přihlížení sousedů nebo kolemjdoucích? A co teprve koupaní ve Vašem bazénu.

Jednoduché řešení pro Vás má naše společnosnost Alcentrum s.r.o., a to elegantní řešení ve formě hliníkových zástěn. Hliníkové ploty a plotové zástěny z hliníku jsou velmi praktické, funkční a odolné.

Plotové zástěny je možné využít jako klasický plot kolem vašeho pozemku, ale i jako stínění k zahradnímu bazénů a mnoho dalších využití.

Kam všude lze umístit naše hliníkové plotové zástěny?

Ploty a plotové zástěny z hliníku se hodí ke všem typům domů - novostavbám i ke starším typům domů. Už nemusíte řešit živé ploty, které vyžadují neustálou péči - zastříhávání a hnojení. Hliníkové ploty jsou prakticky bezúdržbové a vydrží vám celá desetiletí. Skvěle ochrání vaše soukromí u čerstvě postaveného domu, tak i v zabydlené vesničce. Díky universálnímu vzhledu se totiž hodí opravdu všude.

Nabízené výhody plotových zástěn a plotů z hliníku

Hliníkové ploty a plotové zástěny z hliníku vyrábíme z opravdu kvalitních hliníkových slitin, které jsou ošetřeny vypalovanou práškovou barvou Komaxit.

Jsou opravdu odolné vůči povětrnostním vlivům a jejich nárok na údržbu je zcela minimální. Hliníkové ploty postačí při znečištění opláchnout vodou ze zahradní hadice.

Naši klienti velmi oceňují dlouhou živostnost materiálu. Hliníkové ploty i zástěny totiž vydrží u vašeho domu případně i několik generací.

Hliníkové ploty jsou ideálním doplňkem k hliníkové pergole nebo zimní zahradě

Hliníkové ploty z naší výroby se perfektně hodí k našim hliníkovým pergolám, zahradním altánům, zimním zahradám nebo k přístřešku nad dveře.

A protože ošetřujeme hliníkové profily stejným systémem a barevnou stupnici RAL, bude váš hliníkový plot ve stejném barevném odstínu jako další hliníkové přístřešky.

Máte zájem o více informací k hliníkovým plotům a plotovým zástěnám z hliníku?

Nenašli jste dostatek informací a zajímají vás další podrobnosti? Pak nás neváhejte kontaktovat. Zodpovíme vaše otázky a také vám vytvoříme nezávaznou kalkulaci nového hliníkového plotu.

Kontaktovat nás můžete také pro informace k našim hliníkovým přístřeškům, které vyrábíme od roku 2008. Využít můžete telefonní číslo 736 528 889, email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kontaktní formulář.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy