Prvotřídní kvalita je pro ALcentrum samozřejmostí

zahradní-altán

Známé české přísloví zní: zlaté české ručičky. Ty najdete i u společnosti ALcentrum, s.r.o.. Dokážeme pro vás vyrobit a zároveň dodat různé hliníkové přístřešky, které jsou všechny velmi odolné a mají dlouhou životnost.

Působíme na českém trhu již přes 20 let, kdy jsme začátečnické zkušenosti posbírali v zahraničí. V dnešní hektické době můžete udělat dobrý skutek a podpořit tak českou firmu objednáním kvalitního hliníkového přístřešku, který má různá využití.

Typy hliníkových přístřešků

  • Hliníková pergola

V létě vás ochrání před prudkým sluníčkem a vy se můžete schovat do příjemného stínu. Navíc vaší terase poskytne dokonalou ochranu před nepříznivým počasím. Taková je hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o. Nabízíme 3 typy hliníkových pergol, které se liší cenou i provedením. Varianta ECO je nejlevnější, pergola PROFI nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou produktu a varianta DELUXE je naší nejluxusnější variantou.

  • Zimní zahrada

Rádi se kocháte pohledem do své zasněžené zahrady? Dopřejte si luxus v podobě zimní zahrady, kde budete mít své místo odpočinku. Můžete zde mít přezimované exotické rostliny, které by venku krutý mráz nepřežili.

  • Hliníkový přístřešek nad dveře

Hliníkovým přístřeškem nad dveře můžete zvelebit váš vchod. Bude působit moderně, elegantně a hlavní výhodou je jeho praktická stránka. I když bude pršet nebo sněžit, hliníkový přístřešek vás ochrání, když bude například hledat klíče v tašce.

  • Garážové stání

Také vaše auto, které vám dělá dobrého sluhu, potřebuje stálou ochranu, aby vám ještě dlouho vydrželo. U nás v nabídce naleznete 3 typy parkovacího stání z hliníku. Lak na vašem autě nebude pod neustálým náporem mrazu, slunce, krup ani deště.

  • Zahradní altán

Pro ty, kteří si nemohou dovolit kotvit pergolu do obvodového pláště domu, může to být například u pasivních domů, nebo zkrátka nechcete zasahovat do fasády, i to se dá pochopit. Proto máme v nabídce zahradní altán, který je samonosný. Můžete jej využít buď jako altán nebo jako parkovací stání pro vaše auto.

Hliníkový přístřešek, který vám vydrží

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte se nám ozvat, rádi přijedeme k vám a projekt zaměříme zdarma. Nepožadujeme žádné zálohy předem, budujeme tak důvěru v našem pracovním vztahu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy