Montované hliníkové přístřešky pro vás

Montované hliníkové přístřešky pro vás

Hledáte kvalitní a spolehlivou společnost, která vyrábí a zároveň dodává hliníkové přístřešky? Toužíte také jeden vlastnit? Rádi bychom vám představili českou společnost ALcentrum, s.r.o..

Vyrábí osvědčené hliníkové přístřešky, které váš domov oživí a dodají mu šmrnc. Velkou výhodou hliníkových přístřešků je jejich dlouhá životnost a žádná údržba. Mají nadčasový vzhled a nemusíte se bát, určitě si u nás vyberete ten pravý hliníkový přístřešek právě pro vás.

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Nejoblíbenějším přístřeškem u našich zákazníků je hliníková pergola. V létě vám poskytne ochranu před slunečními paprsky nebo letním deštíkem. A až léto úplně skončí, můžete pod ní uschovat zahradní nábytek nebo cokoliv jiného. Velkou výhodou hliníkové pergoly je její dokonalá ochrana terasy. I když ji máte například sestavenou z choulostivého materiálu a nesmí na ni pršet nebo svítit sluníčko, tak hliníková pergola ji poskytne ochranu, jakou potřebuje. V nabídce naleznete 3 varianty hliníkových pergol.

    • Zahradní altán

Pokud patříte k majitelům pasivních domů, do kterých se nedá kotvit konstrukce, máme pro vás jiný typ konstrukce. A tím je samonosný zahradní altán, který se nekotví do obvodového pláště domu. Můžete jej využít buď jako pergolu nebo jako parkovací stání pro vaše auto.

    • Přístřešek nad dveře

Nechcete už nadále moknout před vašimi dveřmi, když hledáte klíče od domu v tašce? Můžete být v úkrytu před deštěm pod hliníkovým přístřeškem, který navíc esteticky doladí celkový dojem a doplní váš vchod vkusným doplňkem.

    • Zimní zahrada z hliníku

Rádi se kocháte pohledem do zasněžené zahrady s hrnkem kávy v ruce? I takový luxus vám můžeme dopřát. Hliníkovou pergolu vám rozšíříme do podoby zimní zahrady. Získáte obytný prostor navíc, který můžete opravdu obývat i v zimě. Trávit čas v zimní zahradě i v chladném počasí může celá rodina.

    • Parkovací stání

Chraňte své auto před námrazou, sluncem nebo kroupami a jeho životnost se prodlouží. Dopřejte mu nový kabát v podobě hliníkového parkovacího stání. U klasické zděné garáže musíte řešit garážová vrata nebo stavební základy. U hliníkového parkovacího stání tomu tak není a je finančně výhodnější.

Nabídka služeb je rozsáhlá

Vybere si u nás opravdu každý. Svěřte se nám a my vám sestavíme kvalitní hliníkový přístřešek podle vašeho vkusu. Neváhejte nás kontaktovat., rádi vám poradíme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy