Novoroční předsevzetí do roku 2016: postavit si hliníkovou pergolu

Společnost ALcentrum s.r.o. je původně rodinná společnost založená v roce 2008, která využívá zahraničních zkušeností svého majitele a zaměřuje se na stavby z hliníkových profilů. Mimo hliníkových pergol k nim patří také hliníková garážová stání, hliníkové zimní zahrady, hliníkové samonosné altány a mnoho dalších.

Produktové řady hliníkových pergol

Vybrat si můžete rovnou ze 3 různých produktových řad ECO, PROFI a DELUXE s různými parametry.

 • Hliníkové pergoly ECO

  Tyto ekonomické hliníkové pergoly z produktové řady ECO se vyznačují kvalitou provedení, ale především jejich příznivou cenou. Tato hliníková pergola je zastřešena odolným polykarbonátem. Vybrat si můžete ze dvou základních provedení v rozměrech 300 a 700cm, dodáváme jej formou stavebnice, na tuto hliníkovou pergolu neposkytujeme odbornou montáž.

 • Hliníkové pergoly PROFI

  Hliníkové pergoly PROFI jsou vhodné také pro náročnější zákazníky, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu. Tyto pergoly se vyznačují profesionálním uhlazeným designem, který dodá domu i zahradě elegantní vzhled. Na výběr máte z 20 standardních rozměrů, ale na přání vám vyrobíme konkrétní rozměr, také barvu si můžete vybrat z více než 200 dekorů. Tento typ hliníkových pergol můžete později rozšířit na zimní zahradu.

 • Hliníkové pergoly DELUXE

  Nejluxusnější provedení hliníkových pergol je právě v produktové řadě DELUXE. Tyto hliníkové pergoly jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Tento typ hliníkových pergol nedodáváme ve formě stavebnice, ale pouze s profesionální montáží.

Proč volit právě hliníkovou pergolu?

 • hliníkové pergoly nepotřebují údržbu
 • hliníkové pergoly mají dlouhou životnost
 • pomocí hliníkové pergoly vytvoříte elegantní mezičlánek mezi domem a zahradou
 • vhodný prostor pro relaxaci, posezení s přáteli nebo sportovní vyžití
 • ochrana terasy před povětrnostními vlivy

Kde a jak si můžete hliníkovou pergolu objednat?

Kontaktujte nás, najdeme pro vás nejlepší řešení, projekt vám zaměříme a ve finále jej pro vás také zrealizujeme. Naše hliníkové pergoly si může dovolit opravdu každý.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy