Sjednoťte zahradní přístřešek s plotem

Přístřešek z hliníku

Už vás nebaví věčně poslouchat děti, které jezdí před vaším domem na kole nebo vás otravují nenechavé pohledy sousedů, kteří zjišťují, co máte nového na vaší zahradě?


Řekněte si dost a užijte si chvíle klidu za hliníkovým plotem. Vy i váš majetek získáte ochranu a budete mít dostatek soukromí.

Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům mimo jiné také kvalitní hliníkové ploty a plotové zástěny, které můžete dokonale sladit s designem a barvou vašeho zahradního přístřešku. Vybírat můžete z několika barevných provedení.

Výhody hliníkového plotu a zástěn z hliníku

  • Životnost

Největší výhodou, jakou nabízejí výrobky z hliníku je bezesporu jejich dlouhá životnost. Především je to díky kvalitě hliníkových profilů, ze kterých jsou ploty vyráběny.

  • Odolný materiál

Hliníkové ploty jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, jejich materiál je odolný a stálý.

  • Žádná údržba

Jistě oceníte i to, že hliníkové ploty a zástěny jsou naprosto bezúdržbové. Nemusíte tak myslet na každoroční nátěr. Pokud se vám zdá plot znečištěný, postačí ho omýt vodou.

Materiál pro plotovou zástěnu

 • Plotové zástěny z hliníkových profilů
 • Plotové zástěny v kombinaci hliník a dřevoplast
 • Plotové zástěny kombinované z hliníku a polykarbonátu

Jaký zahradní přístřešek si můžete vybrat?

Aby váš celkový objekt ladil dokonale, musí se správně sjednotit. Sladit se dá barva plastových oken a dveří a také zahradní přístřešky s hliníkovým plotem.

  • Zahradní altány

Zahradní altán je velmi oblíbený hlavně z toho důvodu, že se nemusí kotvit do obvodového zdiva, jako tomu je u hliníkové pergoly. Především se používá u pasivních domů. V nabídce naleznete dvě provedení zahradního altánu, PFOFI a DELUXE.

  • Hliníkové pergoly

Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým zákazníkům tři produktové řady hliníkových pergol ECO, PROFI a DELUXE. Varianta ECO je oblíbená z hlediska nízké ceny, ale přesto ma elegantní a universální design. Hliníkové pergoly PROFI sjednotí dokonale poměr mezi cenou a kvalitou. A u varianty DELUXE naleznete pouze ty nejkvalitnější materiály.

Sjednoťte si plot s přilehlým přístřeškem

Ozdobte svou zahradu zahradním přístřeškem, který můžete dokonale sladit s hliníkovým plotem nebo hliníkovou zástěnou. Kontaktujte nás, se vším vám ochotně poradíme a pomůžeme vybrat ideální odstín hliníkového plotu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy