Objednejte si vzdušné parkovací stání ještě před zimou

garážové-stání

V dnešní pohodlné a uspěchané době si nedokážeme své životy představit bez největšího pomocníka, bez našeho auta. Aby vám auto dlouho vydrželo a nemuseli jste ho za krátký čas měnit za nový, musíte mu zajistit dostatečnou ochranu, nejlépe v podobě garáže či garážového stání.

Garáž si nemůže dovolit jen tak někdo, buď z hlediska finančního, nebo z hlediska úspory místa. Na klasickou zděnou garáž, potřebujete dostatek místa, kdy se musejí dělat základy a také nemalou finanční hotovost na garážová vrata. Úspornější variantou je pak garážové stání z hliníku, kde nemusíte řešit ani základy, ani nákladná vrata.

Varianty parkovacího stání

Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům výběr ze 3 typů garážového stání, které se od sebe liší různými detaily. Některé přístřešky držíme skladem, takže není žádný problém vám jej dodat do 3 dnů od objednání.

    • Garážové stání ECO

Naším nejlevnějším přístřeškem je pakovací stání ECO, které je velmi oblíbené pro svoji universálnost a nízkou cenu. Nabízíme jej v 15 různých rozměrech a ve sněhově bílém nebo antracitovém provedení.

    • Garážové stání PROFI

Jste-li zastáncem vyváženého poměru mezi kvalitou a cenou produktu, tak je to právě garážové stání PROFI, které to dokáže splnit. V nabídce naleznete až 20 různých rozměrů v základních barvách nebo si můžete vybrat z barevné stupnice RAL.

    • Garážové stání DELUXE

Pokud hledáte nejluxusnější variantu garážového stání, potrpíte si na nejkvalitnější věci kolem sebe, tak právě pro vás je nejideálnější parkovací stání DELUXE. Vybrat si můžete z barevné stupnice RAL nebo vybrat atypický rozměr konstrukce. Střešní krytinu tvoří bezpečnostní sklo s UV ochranou a konstrukci tvoří speciálně zesílené profily.

Výhody garážového stání

Parkovací stání z hliníků má spoustu výhod, pro které je velmi oblíbené u našich zákazníků. Je to především dlouhá životnost, která je zapříčiněna odolnými hliníkovými profily, na které nepůsobí vlivy počasí. Dále je velmi důležitá bezúdržbovost, nemusíte se starat o ošetření, ani nátěry. Parkovací stání z hliníku nabízí svým majitelům elegantní, universální a dostupné řešení pro ochranu svého vozu.

Stačí si už jen vybrat

Výběr je jen na vás. Věříme, že budete s naší společností spokojeni. Neváhejte nás kontaktovat a společně nalezneme ideální variantu parkovacího stání.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy