Plot na celý život

Stavíte dům a chcete ho mít oplocený dříve, než se do něj nastěhujete? Máte rodinný dům a zvažujete výměnu plotu? Jaký materiál zvolit pro plot, aby dlouho vydržel, splnil svůj účel oplocení a nemusel se každoročně opečovávat?


Ideálním řešením pro vás bude plot z hliníkových dílců.

Hliníkové ploty jsou celkem novinkou na českém trhu a už si tuto variantu oplocení oblíbil nejeden zákazník. Jde o oplocení z velmi kvalitního materiálu, který zaručí soukromí, bezúdržbovost a moderní vzhled.

Plot od společnosti Alcentrum

Mezi průkopníky výrobců hliníkových plotu je společnost Alcentrum. Na českém trhu působí od roku 2008 a zhruba před 2 lety se zapojila i na zahraniční trh.
Plotové dílce, ze kterých jsou hliníkové ploty vyráběny, jsou z velice kvalitního a odolného materiálu, tudíž vám zaručí dlouhověkost. Pokud se vám neomrzí jeho vzhled, troufáme si říci, že vám plot vydrží na celý život.

Hliníkový plot se hodí na jakoukoliv zahradu, ke každému typu domu. Ať už jde o moderní novostavbu nebo o dům z minulých let. Perfektně doplní vzhled vašeho obydlí i u domu, kde už stají nějaký hliníkový přístřeše - například hliníková pergola, zimní zahrada nebo zahradní altán.

Obrovské výhody hliníkových dílců

Jak už jsme výše zmínili, hliníkové ploty mají velkou výhodu v bezúdržbovosti. Nemusíte se o ně nijak zdlouhavě starat, povrchová úprava je provedena tak, aby plot svůj vzhled vydržel několik desetiletí. V případě znečištění postačí plot opláchnout vodou. Dalšími výhodami jsou:

  • stálost a odolnost
  • výběr dle individuálního požadavku
  • nadčasový a elegantní design
  • nehořlavost
  • dopřeje naprosté soukromí na zahradě
  • možnost výběru že široké palety barev

Pro konzultaci a objednávku nás kontaktujte na telefonním čísle 732 607 221, popřípadě prostřednictvím kontaktního formuláře. Na základě vašeho přání vypracujeme grafický návrh včetně předběžné cenové kalkulace zdarma.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy