Potřebujete zastřešit terasu do jara?

Za pár týdnu roztaje sníh a začne asi nejkrásnější období v roce. Příroda se začne probouzet do své krásy, a tak začne žít i vaše zahrada, kde budete trávit více času než doma. Abyste si mohli užívat vaší zahrady, vytvořte si prostor, kde se můžete schovat před jarním deštíkem a přitom zůstat v prostředí zahrady.

Zastřešte svou terasu hliníkovou pergolou a takový prostor získáte. Společnost ALcentrum vaši hliníkovou pergolu vyrobí a postaví na míru dle vašich požadavků po celé ČR. Hliníkovou pergolu přijedeme zaměřit přímo na místo projektu.

Jaké vyrábíme hliníkové pergoly?

Pro naše klienty jsme připravili 3 produktové řady hliníkových pergol, které mají různé parametry. Každá z produktové řady má několik variant, a proto si vybere opravdu každý klient.

  • ECO

Hliníkové pergoly z této produktové řady se vyznačují kvalitou, ale také nižší cenou. K dostání je v 15 různých rozměrech a dvou základních barevných odstínech (sněhově bílá a antracitově šedá).

  • PROFI

Produktová řada PROFI je zlatou střední cestou mezi kvalitou a cenou. Vybrat si můžete z 20 základních rozměrů v barvě na přání s výběrem až 200 barev. Tuto variantu hliníkových pergol můžete v budoucnu rozšířit na zimní zahradu.

 • DELUXE

V produktové řadě DELUXE naleznete tu nejvyšší kvalitu. Tyto hliníkové pergoly dodáváme s bezpečnostním sklem a zesílenými hliníkovými profily. K dostání jsou v různých provedeních a barevných dekorech. I tuto variantu můžete později rozšířit na hliníkovou zimní zahradu.

Proč se rozhodnout pro hliníkovou pergolu z výroby společnosti ALcentrum?

Hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum:

  • nevyžadují žádnou údržbu
  • mají dlouhou životnost
  • vytváří elegantní meziprostor mezi vaším domem a zahradou
  • jsou vhodným prostorem pro relaxaci a posezení s přáteli
  • ochrání povrch vaší terasy a přesto zůstane vzdušná jako před jejím zakrytím

Zaujala Vás naše nabídka hliníkových pergol?

Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy. Pomůžeme vám s výběrem konkrétní hliníkové pergoly, přijedeme k Vám a zaměříme nákres. Zrealizujeme pro vás i finální řešení projektu. Máte také možnost si hliníkovou pergolu složit jako stavebnici, kterou vám zašleme prostřednictvím pošty.

   
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy