Se zimní zahradou nešlápnete vedle

Se zimní zahradou nešlápnete vedle

Co takhle si udělat radost pod stromeček a zasklít si svou stávající pergolu? Budete si moci užívat pohodu v blízkosti zahrady, jak v létě, tak v chladných měsících.

Zimní zahrady jsou velmi oblíbené, převážně proto, protože díky nim získáte obytný prostor navíc, který můžete využít, jak se vám zlíbí. Rozhodně bude nadšená celá vaše rodina, děti si budou moci dát do zimní zahrady pingpongový stůl, který se vám nevejde do žádné jiné místnosti a vy si můžete vytvořit relaxační zónu, kde budete načerpávat energii s pohledem do zasněžené zahrady.

Varianty zimních zahrad

    • Sezónní zimní zahrada

Pokud se chystáte trávit v zimní zahradě pouze omezenou dobu a nevyužívat ji po celý rok, je právě pro vás nejideálnější sezónní zimní zahrada, která se využívá pouze od jara do podzimu. Konstrukce nemá přerušený tepelný most, proto ji nelze využít v chladných měsících.

    • Celoroční zimní zahrada

Jak už název napovídá, celoroční zimní zahradu můžete využívat po celý rok, bez ohledu na mráz či sníh. Je vybavena přerušeným tepelným mostem, takže si v ní můžete zatopit v kamínkách a teplené ztráty budou minimální. V takové zimní zahradě můžete mít klidně velkou jídelnu pro celou rodinu.

Výhody zimní zahrady

Hliníkové zimní zahrady vyrábíme z odolných hliníkových slitin, které mají dlouhou životnost a nepožadují téměř žádnou údržbu. Jen pokud se vám bude zdát konstrukce znečištěná, můžete ji umýt vodou se saponátem. Na výběr máte z různých rozměrů i barev. Můžete tak barvu zimní zahrady sladit s plastovými okny.

Proč zvolit společnost ALcentrum, s.r.o.?

Rádi vám vyrobíme a dodáme zimní zahradu přímo k vašim dveřím. A nejen ji. Vyrábíme pro své klienty i jiné hliníkové přístřešky, jedná se především o hliníkové pergoly, zahradní altány, přístřešky nad dveře, hliníkové ploty nebo garážová stání. Hliníkové přístřešky vyrábíme již od roku 2008. Pro své klienty máme v nabídce hned 2 typy hliníkových zimních zahrad. Varianta PROFI je za přijatelnou cenu v perfektní kvalitě. A varianta DELUXE je vyrobena z nejkvalitnějších a nejluxusnějších materiálů na trhu.

Stačí si jen vybrat

Vyberte si u nás ze dvou variant hliníkových zimních zahrad. Nepožadujeme žádné zálohy předem, jako tomu může být u jiných společností. Neváhejte se nám ozvat, rádi pro vás vypracujeme cenovou nabídku, přesně podle vašich požadavků.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy